Rev a motoroví miláčikovia

Rev a motoroví miláčikovia

S01E20 - Dôstojník Bo

19.3. 18:10
Rik
25 minutes

Keď Rev zistí, že Bo chce byť policajným dieťaťom, použije klamstvo, aby sa na jeden deň ním stal. Dôstojník Bo zachádza s novou funkciou príliš ďaleko a dáva pokuty každému – za všetko. Rev bude musieť povedať však pravdu, aby napravil tento neporiadok a získal svojho priateľa späť.

More information

Episodes

Not available
S01E02

Zelený fantóm

22.3. 05:05, Rik, 25 minutes

Zelený fantóm

Rev si je istý, že má dokonalý plán na ulovenie nepolapiteľnej žaby, no Avery si tým nie je taký istý. Keď všetky jeho pokusy zlyhajú, je konečne pripravený prijať pomoc - a Averyho nápad by mohol fungovať! / Rev a Avery súťažia o prepravu zásob do mesta na veľké podujatie. Avery je rýchlejší, a tak sa Rev snaží ísť skratkou, aby sa dostal dopredu – ale prekážka ho zastaví v jeho ceste.

Not available
S01E03

Kryštálová jaskyňa

22.3. 13:05, Rik, 25 minutes

Kryštálová jaskyňa

Rev a Avery sa vydávajú na dobrodružstvo, aby objavili krištáľovú jaskyňu. Keď vstúpia do prvej jaskyne, roj netopierov vystraší Rumbla natoľko, že odletí cez spletité tunely. Nemôžu si robiť starosti s Krištáľovou jaskyňou – najskôr musia nájsť Rumble.

Available in 4 hours
S01E04

Zimný bestival

22.3. 18:10, Rik, 25 minutes

Zimný bestival

Po veľkej snehovej búrke, Rev a Avery súťažia o titul šampióna Winter Bestival. Revovým cieľom je konečne poraziť Avery, ktorá ho zvyčajne „najlepšie“ – zatiaľ čo Avery je odhodlaná udržať si svoju korunu princeznej z minuloročného Bestivalu. Revov otec navrhuje vyskúšať "pomalý a stabilný" prístup k víťazstvu, ale Rev nemôže odolať svojmu obvyklému prístupu - veľa "Rumble sily!"

Available in 15 hours
S01E05

Jazdecký park

23.3. 05:05, Rik, 25 minutes

Jazdecký park

Rev a jeho priatelia si postavia svoj vlastný hrad a hrajú sa za starých rytierov. Ale keď ich palice a stavebné potreby začnú miznúť, Bo ich zavedie do stredovekej bitky dôvtipu s vinníkom – mrzutým bobrom.

Available in 23 hours
S01E06

Smola

23.3. 13:05, Rik, 25 minutes

Smola

Keď Rumble rozbije zrkadlo, myslí si, že mu to prinieslo smolu a zasiahlo to jeho sebavedomie. Dokonca aj keď Rev opraví zrkadlo a povzbudí svojho kamaráta, smola ale pokračuje. Dokáže Rumble získať späť svoje sebavedomie ?

Available in 1 day
S01E07

Psia láska

23.3. 18:10, Rik, 25 minutes

Psia láska

Keď sa Rev ponúkne, že pomôže postarať sa o nezbedné šteniatko, Rumble začne žiarliť na všetku pozornosť, ktorú dostáva. A na jeho veľké rozhorčenie, zatiaľ čo Rev a Avery skúšajú všetko, aby šteniatko naučili nové triky (bez úspechu), oči má len pre Rumbla.

Not available
S01E08

Nárazníkobal

15.3. 18:10, Rik, 25 minutes

Nárazníkobal

Keď sa hra náraznikobalu trochu rozprúdi, priatelia začnú súťažiť proti svojim spoluhráčom. Ale keď zatúlaná lopta otvorí ohradu pre ovce, budú sa musieť naučiť spolupracovať, aby ovečky dohnali...a vrátili sa späť do hry.

Not available
S01E09

Trasa Tuffa McTrucka

16.3. 05:05, Rik, 25 minutes

Trasa Tuffa McTrucka

Keď sa Rev a Avery vydajú zdolať legendárnu vytrvalostnú trať, výzvy na tejto trati otestujú ich silu nákladného auta. Ale keď sa blížia ku koncu, zaznie volanie o pomoc k, ktoré ich vyvedie z kurzu – a rovno sa vydajú na záchrannú misiu na záchranu svojich hrdinov.

Not available
S01E10

Stanovačka

16.3. 13:05, Rik, 25 minutes

Stanovačka

Rev sa už nevie dočkať, kedy vezme Avery do kempu. Ale keď sa dozvie, že prvýkrát skúšajú nový kemping, je sklamaný – čo ak ten nový kemp nebude taký zábavný... alebo ešte horšie... nudný? Je len na Averym, aby ho nadchla pre nové dobrodružstvo.

Not available
S01E11

Operácia záchrana

16.3. 18:10, Rik, 25 minutes

Operácia záchrana

Keď Rev a Avery nájdu zatúlané mačiatko, rozmiestnia plagáty, aby upozornili jeho majiteľa. Majiteľ dorazí do Gear Up Garage...práve keď mačiatko zmizne. Rev a priatelia sa vydajú nájsť mačiatko a operácia starostlivosť o mačiatko sa zmení na operáciu záchrana.

About show

slovensky

Pripojte sa k 8-ročnému Revovi a jeho najlepšiemu kamarátovi, Rumbleovi – bláznivému nákladnému autíčku s osobnosťou šteniatka – keď sa vydávajú za dobrodružstvom v rodnom meste. Každý v meste má po svojom boku svojho vlastného jedinečného štvorkolesového kamaráta. A Rev a Rumble sú dokonalým párom. Vďaka Revovým odvážnym nápadom a Rumbleovej obrovskej sile sú vždy pripravení v plnom nasadení. Každý deň prináša nové dobrodružstvo, novú výzvu a nezabudnuteľné zážitky, pri ktorých sa naučia niečo nové. Či už pomáhajú Revovej rodine na ranči, premávajú sa po meste alebo jazdia po okolitej divočine. Ich kamarátmi sú Avery s mačacím maznáčikom Alley, Owen a jeho nervózny žabací priateľ s podobou závodného autíčka Crash, Lori a jej nákladné autíčko Tipper s vlastnosťami koňa a Bo so svojím plachým sloním hasičským autíčkom Spritzerom. Pripojte sa k nim v zábavných dobrodružstvách.