Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Medzi nebom a zemou
- 02:00 LUXáreň
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Dá sa to aj inak
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Tvorivo
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Večer z nádvoria
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:15 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Tajomstvá Vatikánu
- 13:40 Podobenstvo o kreditkách
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s... Farnosťou Michalovce
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Dá sa to aj inak
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Krátke správy
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Svetoznámi slovenskí vedci
- 21:50 LUXáreň
- 00:00 Večer chval
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Klapka s Alenou Krejčovou
- 07:10 Koncert Wihanova kvarteta
- 08:15 P. Vojtěch Kodet - Postní obnova
- 08:50 Dědek a jeho kreslený svět
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:30 V souvislostech
- 09:55 Setkání
- 10:00 Noční univerzita
- 10:50 Plné hnízdo v Kraji Vysočina
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si …
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Do varu s Maxem Kašparů
- 13:10 Naši - osobnosti lidové kultury - Míla Brtník
- 13:25 Artbitr - Kulturní magazín
- 13:35 Můj chrám
- 14:05 Poutníci času
- 14:20 Na pomezí ticha a tmy
- 15:10 Terra Santa News
- 15:30 Nábožné združenie svätého Jozefa
- 16:00 Muzikanti, hrajte
- 17:05 Dokořán
- 18:00 Sedmihlásky (68)
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:10 Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
- 18:40 Zpravodajské Noeviny
- 19:00 Setkání
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Temptation 2 - Létání
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si …
- 20:05 Benno - člověk mezi lidmi
- 20:45 Moudrost mnichů
- 21:00 Můj chrám
- 21:20 Výpravy do divočiny
- 22:25 Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska
- 23:00 Obchod s migranty
- 23:30 Zpravodajské Noeviny
- 23:55 Hrdinové víry (2)
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (18)
- 00:20 Flopy (28)
- 00:35 Šmolkovia (14)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (47)
- 01:10 Esá z pralesa (43)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop (3)
- 02:15 Panda a Krash (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (19)
- 02:55 Myšiak Anatole (18)
- 03:20 Monchhichi (22)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (12)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (2)
- 05:25 Ocko hrdina (7)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (21)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (35)
- 06:30 Ocko hrdina (8)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (32)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (24)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (27)
- 07:25 Koyaa (8)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (11)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:10 Máša a medveď (26)
- 08:20 Sunny Bunnies VI (17)
- 08:30 Fíha Tralala (9)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (18)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (13)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (22)
- 09:15 Gus, malý veľký rytier (48)
- 09:25 Esá z pralesa (43)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (18)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 10:20 Bob staviteľ (2)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (48)
- 10:55 Zvedavkovci (36)
- 11:10 Monchhichi (22)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (17)
- 11:25 Malý medvedík (12)
- 11:50 Mášine rozprávky (1)
- 11:55 Tina a Tony (31)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 12:35 Flopy (29)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:15 Myšiak Anatole (18)
- 13:40 Malý silák Bheem (48)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (19)
- 13:50 Panda a Krash (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (49)
- 14:40 Medvedíkovo III (10)
- 14:45 Máša a medveď (27)
- 14:55 Dumper a Skoop (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 15:20 Esá z pralesa (44)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 15:45 Rozprávky líšky a vlka (33)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 16:25 Panda a Kiwi (13)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (14)
- 16:45 Monchhichi (23)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Tina a Tony (32)
- 17:10 Permoníci (7)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:25 Gus, malý veľký rytier (50)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (18)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (12)
- 19:15 Zvedavkovci (37)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (28)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (3)
- 20:05 Esá z pralesa (45)
- 20:15 Bob staviteľ (3)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (15)
- 20:40 Dumper a Skoop (4)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (5)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi (24)
- 22:15 Malý medvedík (13)
- 22:40 Rozprávky líšky a vlka (34)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (19)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (20)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (20)
- 23:50 Duda a Dada (26)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Naša Garáž
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 Luxusné auta z Hamburgu
- 15:15 Rýchle jazdy
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily - Pickup pre Daniela
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 Zachytáme s Rybostrojem
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 DominicCars
- 22:30 Profíci na konské sily - Malé rýchle auto
- 23:15 Záchrancovia klasických áut
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Za rybami světových moří
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Záchrancovia klasických aut
- 10:45 Nehody za volantom
- 11:15 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:45 Švihák testuje
- 12:15 FC Porto - FC Vizela
- 14:15 Nesmrteľní - Cristiano Ronaldo
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Tímy snov - AC Miláno
- 15:45 Celebritné preteky na kolesách
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Zachytáme s Rybostrojem
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:10 Doktor z hôr (Sestrička bez mena)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Preteky s časom)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Japonsko - Aogašima - tajomstvá strateného ostrova)
- 17:00 Detektívi zo severu IV (Temné tajomstvo)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Miesto zločinu České Budějovice (Žetón)
- 21:35 Božie mlyny (Splatený dlh)
- 22:30 Božie mlyny (Sekta)
- 23:25 Odsun
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - rusínsky
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Regina
- 09:55 Jubileum
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Bežkopotulky (Prášilsko)
- 12:30 Experiment (Zemetrasenia na východe Slovenska)
- 13:00 Maliar doktora smrti
- 16:00 Cesty za umením (Z Pietravairana do Cancella 2.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Bol raz jeden tato "N")
- 18:35 Kremienok a Chocholúšik
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:30 Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Ekonomika :24
- 01:15 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Téma :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:10 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 00:35 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 01:00 Šport 2023
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS "N"
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy
- 07:40 Biatlon - Svetový pohár
- 18:10 O športe
- 19:15 Niké - palubovka 2024
- 20:35 Futbal - Highlighty La Ligy
- 21:30 Hádzaná
- 22:55 Góly–body–sekundy
- 23:05 Atletika - Halové MS 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Grantchester VII (3)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:30 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola (Nové časy)
- 09:40 Kotník
- 10:05 Léta s Jaromírem Hanzlíkem
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola (Hodina pravdy)
- 16:40 Na cestě po australské Noose
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Teroristka
- 21:40 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:20 Příběhy železné opony (Útěk z blázince)
- 04:35 Perný den Marie O.
- 05:00 Případ „Anička“ 2024
- 05:30 Dva v jednom
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (1)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:00 Pyl zlatého kapradí
- 12:25 Nedej se (Horký brambor v Nové Peci)
- 12:44 Občanské noviny (Aby půda žila)
- 12:50 Koně Przewalského
- 13:20 Zvířata s kamerami (Austrálie)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:35 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy
- 16:55 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:10 Moje zprávy
- 20:20 VIP svět
- 20:35 Moje zprávy, komentáře
- 20:50 Jaromír Soukup LIVE
- 21:50 Duel Jaromíra Soukupa
- 22:15 Poklad z půdy
- 23:25 Ona a on
- 04:20 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 00:05 Blochovy rozbory (42)
- 00:50 Testovací tým: Mazda CX-5 vs. Genesis GV70 (43)
- 01:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (44)
- 01:15 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Giulia Tributo Italiano (45)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (46)
- 01:45 Garáž 21 (47)
- 02:10 Zprávy (48)
- 02:15 Poklady v garáži (49)
- 02:45 Milníky automobilismu (50)
- 03:15 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (51)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Chevrolet Corvette C8 Z06 (53)
- 10:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (10)
- 10:15 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Giulia Tributo Italiano (11)
- 10:30 Zprávy (12)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (13)
- 10:50 Garáž 21 (14)
- 11:15 Poklady v garáži (15)
- 11:45 Milníky automobilismu (16)