Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 06:05 J. S. Bach: Matoušovy pašije
- 07:50 Ovečky
- 08:05 Strýček Emu
- 10:00 Papuánské Velikonoce
- 10:25 Moravské pašije
- 12:05 Svatý Patrik
- 13:35 Kaple Božího hrobu
- 13:45 Bible v písku
- 16:00 Cesty - Příběhy pomalým krokem
- 16:25 Rozumíme médiím
- 17:05 V pohorách po horách
- 17:15 Hrací strojek
- 17:25 Charita pro Ukrajinu v čase války
- 18:20 V souvislostech
- 18:40 Evangelium podle Jana
- 21:00 Velikonoční vigilie
- 23:00 Světlo pro opuštěné
- 00:00 Ostrov Hajaju (11)
- 00:10 Kikoriki (29)
- 00:20 Flopy (82)
- 00:35 Šmolkovia (25)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (39)
- 01:10 Esá z pralesa (25)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop II (13)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 04:20 Malý medvedík (34)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ (24)
- 05:55 Máša a medveď (69)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (18)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (29)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (18)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 09:15 Gus, malý veľký rytier II (40)
- 09:35 Sunny Bunnies II (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (13)
- 10:20 Bob staviteľ (24)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (7)
- 10:55 Zvedavkovci II (19)
- 11:50 Mášine rozprávky (23)
- 11:55 Tina a Tony II (1)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (2)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (5)
- 12:35 Flopy (83)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:40 Malý silák Bheem (7)
- 13:45 Sunny Bunnies II (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (41)
- 14:40 Medvedíkovo III (21)
- 14:45 Máša a medveď (71)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 15:20 Esá z pralesa (26)
- 15:35 Smejko a Tanculienka - Film (4)
- 17:05 Tina a Tony II (2)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Gus, malý veľký rytier II (42)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:00 Volám sa Caillou V (23)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (1)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (11)
- 19:15 Zvedavkovci II (20)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (72)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 20:05 Esá z pralesa (27)
- 20:15 Bob staviteľ (25)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (19)
- 20:40 Dumper a Skoop III (1)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi II (5)
- 22:15 Malý medvedík (35)
- 22:40 Rozprávky líšky a vlka (30)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (18)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (31)
- 23:45 Sunny Bunnies II (12)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 18:30 ToyotaCare 250
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Estoril Praia - FC Porto
- 09:30 Lovci nákladiakov
- 17:00 Autožurnál
- 20:00 Autožurnál
- 20:45 RSC ANDERLECHT - ROYAL ANTWERP
- 22:45 Autožurnál
- 00:15 Sissi
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Góly - body - sekundy
- 04:45 Správy RTVS "N"
- 05:35 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:35 Zázračný ateliér "N"
- 07:05 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:25 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Arthur Ashe)
- 07:35 Ronja, dcéra lúpežníka
- 08:15 Čudná príroda (13)
- 08:35 Superveda
- 09:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 10:05 Sokoliarova dcéra
- 11:25 Nebíčko v papuľke (Veľká Noc)
- 11:55 Toskánska vášeň (12)
- 14:30 Zuzanka Hraškovie
- 15:40 Bedári (2)
- 17:15 Sissi - Mladá cisárovná
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:45 Sissi - Mladá cisárovná
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 08:20 Extrémne v horách
- 08:50 Encyklopédia slovenských obcí (Nová Lesná)
- 09:20 Noc v archíve
- 10:50 Kapura
- 11:35 Farmárska revue
- 12:05 Hubačka
- 12:15 Na rybách - Petrov zdar
- 13:00 Čenkovej deti
- 16:00 Divoká Poľana (Poľanský jeleň)
- 17:00 Krutá ľúbosť
- 18:20 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:25 Tvojazem
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:35 Svet v obrazoch
- 10:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 14:35 Návraty 2024
- 15:00 Džudo - World Tour 2024 (8)
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 09:30 Dobré správy
- 12:20 Šport
- 15:30 Zdravie na TA3
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21.storočí
- 19:30 Záchranári
- 22:30 Šport+
- 01:30 Na stopě
- 01:50 Reportéři ČT
- 02:35 Jak se vede, sousede?
- 03:15 Jak se vede, sousede?
- 03:55 Na forbíně TM
- 04:40 Banánové rybičky
- 05:05 Očkované štěně
- 05:30 Přes nový práh
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Ty, ty, ty, Moneti!
- 08:20 Což takhle dát si špenát
- 09:50 Duhová panna
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Marie Růžička (1)
- 18:25 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Ceny Anděl Coca-Cola 2023
- 00:25 Tajemné bunkry (1)
- 01:20 Rytíři (Pro čest a slávu)
- 02:10 Na moll
- 02:55 Co s prázdnou náručí?
- 03:20 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause
- 03:25 Ta naša kapela
- 03:55 Historie.cs
- 08:05 Kruté Velikonoce
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Stezka Českem (4)
- 09:15 Zázraky techniky V (Horské středisko Whistler)
- 12:40 Evropa z výšky (Řecko)
- 13:25 Skryté skvosty II. (4)
- 13:55 Jak vykrást banku
- 15:20 Desatero přikázání (1)
- 17:30 Serengeti II (3)
- 20:00 Království nebeské
- 22:25 Ho!
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Regiony ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Interview ČT24
- 01:37 Události v kultuře
- 01:50 Vytrženo z metropole (Fenomén Celetná)
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Týden v regionech
- 02:36 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:08 Historie.cs (Od Valdštejna k Prigožinovi, zprivatizovaná válka)
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Týden v regionech
- 05:36 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Interview ČT24
- 06:37 Události v kultuře
- 06:50 Vytrženo z metropole (Karel Havlíček Borovský)
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Hyde Park Civilizace
- 08:00 Zprávy
- 08:31 BILANCE: Máme se bát umělé inteligence?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Regiony ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Objektiv
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Archiv ČT24
- 11:32 Z metropole Speciál
- 12:00 Zprávy ve 12
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Důchody od kancléře Bismarcka)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Příběh velké lásky - Eliška a Jan Balzerovi
- 08:25 Klenot.TV
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Loutkáři (2)
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:35 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:40 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:30 Nikdo není perfektní
- 23:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:20 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:30 Soudkyně Barbara
- 22:35 Profesionálové (3)
- 23:30 Intim Night
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Nebezpečné vztahy live