Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:30 Quo vadis
- 11:50 Svedectvo
- 16:00 Brat František
- 16:30 Desať Božích prikázaní
- 18:45 Svedectvo
- 20:40 CENACOLO: Náš dom
- 08:05 Dřevěné návštěvy: Lenka Galeoni
- 08:55 Jak potkávat svět
- 12:20 V souvislostech
- 18:05 Ovečky
- 18:25 Bratr oheň: Život v chudobě
- 18:50 Strýček Emu
- 19:05 V pohorách po horách
- 20:05 S chutí přes práh
- 20:30 Jehňátko
- 22:10 Jiří Suchý: Konečně!!
- 00:00 Ostrov Hajaju (18)
- 00:10 Kikoriki (36)
- 00:20 Flopy (93)
- 00:35 Šmolkovia (33)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:15 Panda a Krash (23)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (12)
- 02:55 Myšiak Anatole (11)
- 03:20 Monchhichi II (25)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (25)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (11)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ (39)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (27)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (5)
- 06:30 Ocko hrdina (20)
- 06:35 Zvedavkovci II (42)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:25 Volám sa Caillou V (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (12)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (28)
- 09:15 Slnečný Rej (7)
- 09:35 Sunny Bunnies III (13)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (15)
- 10:55 Zvedavkovci II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (6)
- 11:50 Mášine rozprávky (13)
- 11:55 Tina a Tony II (15)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (2)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (9)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:40 Malý silák Bheem (15)
- 13:45 Sunny Bunnies III (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (3)
- 14:45 Máša a medveď (22)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (26)
- 15:35 Príbeh z čarovnej záhrady (1)
- 16:30 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (7)
- 17:15 Zábavné zvieratká (7)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (17)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (3)
- 19:15 Zvedavkovci II (44)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (23)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 20:15 Bob staviteľ (40)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (13)
- 20:40 Dumper a Skoop IV (4)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky III (1)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi II (26)
- 22:15 Malý medvedík (12)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (39)
- 23:45 Sunny Bunnies III (15)
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 03:35 Nikto nie je dokonalý
- 08:00 Voľby prezidenta 2024 - Mimoriadne správy RTVS
- 08:30 Zázračný ateliér "N"
- 09:00 Čekyho hudobný labák
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Voľby prezidenta 2024 - Mimoriadne správy RTVS
- 11:05 Slovensko v obrazoch
- 11:30 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 14:45 Agatha Christie: Poirot (Dvojitý hriech)
- 15:40 Hody
- 18:15 Veľkou lyžicou (Bravčové mäso)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Duel šampiónov
- 21:30 Splašený vlak
- 23:15 Hody
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 05:50 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:40 Televíkend
- 07:10 Kapura
- 07:55 Živá panoráma
- 08:35 Farmárska revue
- 09:05 Herbárium (Jar na tanieri)
- 09:15 Halali
- 09:55 Krásy Slovenského krasu
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
- 20:10 Sabata
- 21:50 Horiace Mississippi
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:55 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:05 Správy RTVS „N“
- 22:05 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:45 Volebné štúdio
- 06:30 Šport+
- 08:30 Motoring
- 09:00 Štúdio TA3
- 11:00 V politike
- 12:20 Šport
- 13:30 Zdravý les
- 14:00 Správy
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 18:55 Šport
- 20:00 V politike
- 21:30 Záchranári
- 00:40 Na cestě po Rattanakiri
- 01:10 Bolkoviny
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:45 Sama doma
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:40 Chalupa je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Růžová Anička
- 06:55 Hrdinný kapitán Korkoran
- 08:30 Buchty po ránu
- 09:00 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:40 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (7)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Červený kamínek
- 13:55 Bílá kočička
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Pozor, vizita!
- 17:30 Náves (1)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (6)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Tchyně a uzený
- 00:15 Harry Palmer: Případ Ipcress (1)
- 01:00 PSH Nekonečný příběh
- 02:15 Grantchester VII (5)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Pravda o Golemovi)
- 03:30 Folklor ve městě
- 03:55 Tma nad zlato
- 20:00 Pět smrtících karet
- 21:45 Apokalypsa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Slovensko po volbě prezidenta
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Slovensko po volbě prezidenta
- 10:00 Zprávy v 10
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 16:30 Věda 24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 BILANCE: Klimatická nouze
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Příběh velké lásky - Pavel Trávníček a Monika Fialková
- 08:25 Klenot.TV
- 10:35 Babica vs. Sapík
- 11:25 Kašpárku, vař! (Banánový koláč)
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:25 Pašák (1)
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Jaroslava Ježka
- 20:50 Tajemství Miloše Formana
- 21:25 Cyranův poloostrov (14)
- 22:00 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:05 Kurňa, co to je?
- 02:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:20 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:25 Soudkyně Barbara
- 22:30 Soudce Alexandr
- 23:40 Intim Night
- 00:45 Babica vs. Sapík
- 01:35 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Pašák (1)
- 22:10 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Jak to dopadlo!?