Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:40 Svedectvo
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 13:05 U Nikodéma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 16:05 TV LUX deťom
- 17:00 Eden
- 19:45 Svedectvo
- 06:45 Zpravodajské Noeviny
- 07:20 Noční univerzita
- 14:20 ... v dobrém sa rozejdem
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 16:20 Jak potkávat svět
- 18:15 Strýček Emu
- 22:05 Noční univerzita
- 00:00 Ostrov Hajaju (21)
- 00:10 Kikoriki (39)
- 00:20 Flopy (92)
- 00:35 Šmolkovia (36)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (4)
- 01:10 Esá z pralesa (7)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (10)
- 01:35 Volám sa Caillou V (15)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (9)
- 02:15 Panda a Krash (26)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (15)
- 02:55 Myšiak Anatole (14)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 04:20 Malý medvedík (17)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ (45)
- 05:25 Ocko hrdina (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (37)
- 05:55 Máša a medveď (32)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (8)
- 06:30 Ocko hrdina (26)
- 06:35 Zvedavkovci (1)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (22)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (9)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (12)
- 07:25 Koyaa (9)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (8)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (33)
- 08:20 Sunny Bunnies III (24)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (20)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (38)
- 09:35 Sunny Bunnies III (25)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (18)
- 10:55 Zvedavkovci (2)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (9)
- 11:50 Mášine rozprávky (19)
- 11:55 Tina a Tony II (20)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:40 Malý silák Bheem (18)
- 13:45 Sunny Bunnies III (26)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (6)
- 14:45 Máša a medveď (34)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (9)
- 15:20 Esá z pralesa (8)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (10)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (21)
- 16:45 Monchhichi II (34)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (39)
- 17:05 Tina a Tony II (21)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (40)
- 17:15 Zábavné zvieratká (10)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (16)
- 18:25 Drobčekovia (1)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (23)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (9)
- 19:15 Zvedavkovci (3)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (35)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 20:05 Esá z pralesa (9)
- 20:15 Bob staviteľ (46)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (22)
- 20:40 Dumper a Skoop IV (10)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky III (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (11)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (35)
- 22:15 Malý medvedík (18)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (10)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (2)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (1)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:00 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Obvinenie)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu V (Smrteľná spoluvina)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Vraždy v Blois
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Ako ďalej, RTVS?
- 22:20 Správy :24
- 22:45 Interview :24
- 23:15 Z prvej ruky
- 23:45 Správy RTVS "N"
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Návraty
- 22:45 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 14:30 Investujeme
- 15:15 Očami cestovateľa
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Zajímavosti z regionů
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Iva Šmoldase
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Zázračný lékař
- 14:20 Vinorodé břehy Rýna
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Zdravotní škola III (Dopis)
- 16:45 Plné hnízdo ve Středočeském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (14)
- 21:55 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 22:25 Gejzír
- 22:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:55 Falešné obvinění
- 00:10 Zapomenuté příběhy 2. světové války (1)
- 01:05 Antropocén - věk člověka (1)
- 02:00 Spolu na hranici (15)
- 02:25 Na moll
- 03:35 Popcorn
- 14:10 Velké stroje zblízka (Těžká nákladní loď)
- 15:00 Antropocén - věk člověka (2)
- 15:55 Klíč
- 16:20 Povolení k pobytu
- 17:55 Skryté skvosty II. (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:34 Zprávy
- 13:37 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:02 Zprávy
- 15:04 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Ona a on
- 00:35 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:15 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Nikdo není perfektní
- 23:20 Poklad z půdy
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 07:27 Vista Point (Praha)
- 10:00 Nature Parks (Akakus)
- 15:12 Vista Point (Zanzibar)
- 19:00 7 Days (France)
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 20:00 TELESHOPPING
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 15:10 STAROPRAŽSKÉ PÍSNIČKY
- 15:40 TELESHOPPING
- 17:50 CHVILKA S...
- 22:05 HVĚZDY HVĚZDÁM