Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 09:40 Trendy ochrany přírody
- 12:50 Jiří Suchý: Konečně!!
- 13:45 V pohorách po horách
- 14:40 Grotesky Bustera Keatona
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 18:10 Ovečky
- 18:35 V pohorách po horách
- 22:30 Pod lampou
- 00:00 Ostrov Hajaju (22)
- 00:10 Kikoriki (40)
- 00:20 Flopy (93)
- 00:35 Šmolkovia (37)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (5)
- 01:10 Esá z pralesa (10)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (12)
- 01:35 Volám sa Caillou V (17)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (11)
- 02:15 Panda a Krash (27)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (16)
- 02:55 Myšiak Anatole (15)
- 03:20 Monchhichi II (36)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (11)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:20 Malý medvedík (19)
- 04:45 Ruby z dúhy II (23)
- 05:10 Bob staviteľ (47)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (41)
- 05:55 Máša a medveď (36)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (9)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Zvedavkovci (4)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (24)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (11)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (10)
- 07:55 Drobčekovia (2)
- 08:10 Máša a medveď (37)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (23)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (42)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (19)
- 10:55 Zvedavkovci (5)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (10)
- 11:50 Mášine rozprávky (21)
- 11:55 Tina a Tony II (22)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 12:50 Ruby z dúhy II (24)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (19)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (4)
- 14:40 Medvedíkovo IV (7)
- 14:45 Máša a medveď (38)
- 14:55 Dumper a Skoop IV (11)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (12)
- 15:20 Esá z pralesa (11)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (11)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (24)
- 16:45 Monchhichi II (37)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (43)
- 17:05 Tina a Tony II (23)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (44)
- 17:15 Zábavné zvieratká (11)
- 17:35 Ruby z dúhy II (25)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (25)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (11)
- 19:15 Zvedavkovci (6)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (39)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 20:05 Esá z pralesa (12)
- 20:15 Bob staviteľ (48)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (25)
- 20:40 Dumper a Skoop IV (12)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (38)
- 22:15 Malý medvedík (20)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (3)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (5)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Pasca)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Dôkaz lásky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Kuba - Santeria)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Druhá šanca)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (4)
- 23:10 Columbo (Zabudnutá dáma)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:30 Správy RTVS z regiónov
- 03:00 Správy RTVS z regiónov
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 08:30 Ako ďalej, RTVS?
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 00:00 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:45 Góly–body–sekundy
- 06:45 Góly–body–sekundy
- 06:55 Správy RTVS „N“
- 23:15 Góly–body–sekundy
- 00:25 Marie Antoinetta (1)
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Jak vychytat lososa?
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Kachní menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Dopis)
- 09:50 Zázračný lékař
- 10:10 Kluci v akci (Kachní menu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Babička je ráda
- 15:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 16:30 Zdravotní škola III (Divoké holky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (4)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a tělo bez hlavy
- 00:20 Blitz: Dny, které změnily druhou světovou válku
- 01:35 Na moll
- 02:45 Amputace krajiny
- 03:10 Popcorn
- 04:05 Nivnické sedlcké
- 04:30 Divnopis (Přišimasy)
- 04:35 Ta naša kapela
- 05:05 Nedej se (Továrna na dřevo jako národní dědictví)
- 05:25 Občanské noviny (WWF Česko)
- 05:30 Lev
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Afrika z výšky (Mosambik)
- 09:25 Planeta pokladů (Afrika)
- 12:05 Počesku (Kleť)
- 12:15 Oceloví žraloci
- 13:10 Perimetr
- 13:40 Tvořivá díla zvířecí říše (3)
- 18:00 Auto moto test
- 18:20 Česko - Španělsko
- 20:10 Výborná SHOW
- 21:00 Stezka Českem (6)
- 21:30 Skryté skvosty II. (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:31 Zprávy
- 13:34 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Ona a on
- 01:00 Moje zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:40 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 23:55 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Netradiční sushi v tempuře)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ZLATÝ ŠLÁGR 2024
- 20:00 TELESHOPPING