Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Letem jazzem (11)
- 07:35 Ovečky
- 08:25 Strýček Emu
- 12:25 Můj chrám
- 14:30 Harfa Noemova
- 15:00 Mše svatá
- 16:45 Příběh o vzkříšení
- 18:40 V pohorách po horách
- 18:50 V souvislostech
- 22:05 Gramofon
- 23:05 Evangelium podle Matouše
- 00:00 Ostrov Hajaju (24)
- 00:10 Kikoriki (42)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (39)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (7)
- 01:10 Esá z pralesa (16)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop (2)
- 02:15 Panda a Krash (29)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (18)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi II (42)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (3)
- 05:10 Bob staviteľ (51)
- 05:25 Ocko hrdina (6)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (49)
- 05:55 Máša a medveď (44)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (11)
- 06:30 Ocko hrdina (7)
- 06:35 Zvedavkovci (10)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (4)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (50)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (21)
- 10:55 Zvedavkovci (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (2)
- 11:50 Mášine rozprávky (25)
- 11:55 Tina a Tony II (26)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (3)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (21)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (9)
- 14:45 Máša a medveď (45)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (5)
- 15:20 Esá z pralesa (17)
- 15:35 Požiarnik Sam: Norman Price (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:35 Ruby z dúhy (5)
- 18:00 Volám sa Caillou V (21)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (5)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (14)
- 19:15 Zvedavkovci (12)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (46)
- 20:05 Esá z pralesa (18)
- 20:15 Bob staviteľ (52)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (4)
- 20:40 Dumper a Skoop (3)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (43)
- 22:15 Malý medvedík (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (26)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (12)
- 01:00 Nočné vysielanie
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 19:00 Motoring
- 19:30 Andy's Frozen Custard 300
- 22:45 DominicCars
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 14:15 Nesmrteľní - Torres
- 15:45 Autožurnál
- 19:00 FC Porto - FC Famalicao
- 22:45 Autožurnál
- 23:00 EFC 88
- 00:10 Lekárka z ostrova (4)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 04:35 Správy RTVS "N"
- 05:40 Websterovci "N" (Ocko hrdina)
- 05:55 Zázračný ateliér "N"
- 06:35 Príbehy z čarovnej záhrady
- 06:55 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Carol Burnettová)
- 07:05 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:40 Čudná príroda (15)
- 10:50 Nebíčko v papuľke
- 11:25 Toskánska vášeň II (2)
- 13:05 Záhady tela
- 14:05 Milujem Slovensko
- 15:30 Columbo (Zabudnutá dáma)
- 17:10 Neposlušní
- 17:40 Cestou necestou (Hainan)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:45 Misery nechce zomrieť
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Dunajský cyklochodník (Rakúsko))
- 09:25 Noc v archíve
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:40 Vzbura oceánov
- 23:30 My (My)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ako ďalej, RTVS?
- 02:05 Góly–body–sekundy
- 03:15 Góly–body–sekundy
- 04:15 Góly–body–sekundy
- 05:20 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 17:20 Niké - palubovka 2024
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Dobré správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 18:55 Šport
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 21:30 Showbiz
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Očkované štěně
- 02:30 Dobré ráno
- 05:00 Kuchaři a trampové
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Babička je ráda
- 08:20 Tlustý pradědeček
- 09:05 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 09:45 Gejzír
- 10:20 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O houbovém Kubovi a princi Jakubovi
- 13:55 Kouzelnice od Křídového potoka
- 14:35 Bílá paní
- 16:10 Hercule Poirot (Němý svědek)
- 17:55 Vinorodé břehy Rýna
- 18:25 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Karel
- 00:50 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:40 Rozluštěné poklady (Ztracené město Canopus)
- 02:55 Věřím
- 03:25 Ta naša kapela
- 03:55 Historie.cs
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Stezka Českem (6)
- 09:05 Středomoří - soužití člověka a přírody (1)
- 14:30 Lup
- 16:10 Romantická jezera Itálie
- 17:05 Skryté skvosty II. (6)
- 17:30 Serengeti II (5)
- 18:25 Afrika z výšky (Kamerun)
- 19:20 Refreš/h/ (1)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Bukanýr
- 22:05 Z pekla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ústavní soud - kotva, nebo hromosvod?)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Příběh velké lásky - Jiří a Andrea Bartoškovi
- 08:25 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:45 Babica vs. Sapík
- 13:40 Nebudu mlčet
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:25 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:10 Nikdo není perfektní
- 03:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:15 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:15 Soudkyně Barbara
- 22:20 Profesionálové (5)
- 23:15 Intim Night
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Nebezpečné vztahy live