Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 02:50 Svedectvo
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 17:00 Fara v meste
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 22:00 Quo vadis
- 00:00 Příběhy psané životem
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:35 Kulatý stůl
- 16:10 Zpravodajské Noeviny
- 16:30 Grotesky Bustera Keatona
- 18:10 Ovečky
- 19:00 V pohorách po horách
- 19:35 Galerie ve Velkej Rači
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Cvrlikání
- 21:15 Moudrost mnichů
- 21:50 Pod lampou
- 00:00 Ostrov Hajaju (3)
- 00:10 Kikoriki (47)
- 00:20 Flopy (92)
- 00:35 Šmolkovia (45)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (12)
- 01:10 Esá z pralesa (31)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop (12)
- 02:15 Panda a Krash (34)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (23)
- 02:55 Myšiak Anatole (22)
- 03:20 Monchhichi (3)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 04:20 Malý medvedík (33)
- 04:45 Ruby z dúhy (18)
- 05:10 Bob staviteľ II (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (14)
- 05:55 Máša a medveď (62)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (16)
- 06:35 Zvedavkovci (25)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (18)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (2)
- 08:10 Máša a medveď (63)
- 08:20 Sunny Bunnies V (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (11)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (16)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (15)
- 09:35 Sunny Bunnies V (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (18)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (26)
- 10:55 Zvedavkovci (26)
- 11:10 Monchhichi (3)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (7)
- 11:25 Malý medvedík (33)
- 11:50 Mášine rozprávky (10)
- 11:55 Tina a Tony II (34)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 12:50 Ruby z dúhy (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (26)
- 13:45 Sunny Bunnies V (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (8)
- 14:40 Medvedíkovo IV (16)
- 14:45 Máša a medveď (64)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (20)
- 15:20 Esá z pralesa (32)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (17)
- 16:45 Monchhichi (4)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (16)
- 17:05 Tina a Tony II (35)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (18)
- 17:35 Ruby z dúhy (20)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (15)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (3)
- 19:15 Zvedavkovci (27)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (65)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 20:05 Esá z pralesa (33)
- 20:15 Bob staviteľ II (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (18)
- 20:40 Dumper a Skoop (13)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (21)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (5)
- 22:15 Malý medvedík (34)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:45 Sunny Bunnies V (5)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:40 Oktopus (Syndikát koňa)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maldivy - história)
- 16:50 Destinácie (Mjanmarsko a budhizmus)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Liečivé ruky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (5)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Nebezpečné známosti
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 12:05 Živá panoráma
- 16:00 Cesty za umením (Z Torcella do Monte San Michele 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 01:00 Niké - palubovka 2024
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:55 Zapomenutý Bečov
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 09:50 Narozeniny
- 10:10 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Hrabě Monte Christo (2)
- 16:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 16:45 Na cestě po Sedmiříčí
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (5)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a noc na křižovatce
- 00:25 Hartheim: Nacistický zámek hrůzy
- 01:15 Kámen a štětec
- 01:45 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 02:10 Stopy, fakta, tajemství (Boží mlýny)
- 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:05 Wolfram - Robert Matula
- 03:30 Babylon
- 03:55 Návrat do země otců
- 04:25 Příběhy železné opony (Útěk, který se nekonal)
- 04:35 Na Bludově
- 05:05 Nedej se (Green Deal po česku)
- 05:25 Občanské noviny (Věda nejen pro vědce)
- 05:30 Pavián anubi
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Afrika z výšky (Kamerun)
- 09:25 Planeta pokladů (Indie)
- 16:35 Kámen a štětec
- 17:00 GEN (Jan Klusák pohledem Jana Němce)
- 17:15 Auto moto svět
- 17:40 Auto moto test
- 17:55 Přípravné utkání (Česko - Rakousko)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (7)
- 21:20 Skryté skvosty II. (7)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Vietnam)
- 22:45 Bratrství
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 20 let od vstupu do EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:40 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:05 Tomáš Arsov v akci
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 13:00 ZLATÝ ŠLÁGR 2024
- 16:45 TELESHOPPING
- 20:00 TELESHOPPING
- 20:15 PREMIUM PÓDIUM