Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Sestry - výnimočné ženy
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Tajomstvá Vatikánu
- 03:55 Laudatio
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Prehľad katolíckych periodík
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Quo vadis
- 09:00 Svätá omša zo Spišskej Kapituly
- 10:30 Klubovka
- 11:00 Týždeň s ...
- 11:10 Spravodajský súhrn
- 11:30 Nová kvalita života
- 11:50 Svedectvo
- 11:55 Odrobiny – jedným Slovom
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 TV LUX deťom
- 15:35 Brat František
- 16:00 Rozprávočka
- 16:20 Možné nemožné
- 17:50 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Ovocie koncilu
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Vatikánske múzeá
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Můj chrám
- 00:20 Toulky Ghanou
- 00:37 Bazilika s tajemným světlem (1)
- 00:50 Artbitr - Kulturní magazín
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Klapka
- 07:10 Grotesky Laurela a Hardyho
- 07:35 Cesta k pěstounství
- 07:40 Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
- 07:57 Čalantika
- 08:20 Bible v písku
- 08:30 Slovo na neděli
- 09:00 Rozumíme médiím
- 09:20 Cvrlikání
- 10:30 Mše svatá
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 V souvislostech
- 12:40 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
- 13:20 Muzikanti, hrajte
- 14:40 Vesnice z kartonů
- 16:15 Blízko nebe
- 16:45 Kaplani naděje
- 17:00 Vyvolení (The Chosen) (3)
- 17:30 Dřevěné návštěvy: Silvia Belis
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Ovečky
- 18:20 Bratr oheň: Ve jménu Ježíše
- 18:50 Strýček Emu
- 19:05 V pohorách po horách
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Joy - Krása motýlích křídel
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Plastový oceán
- 21:50 Má vlast
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (6)
- 00:10 Kikoriki (50)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (48)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (15)
- 01:10 Esá z pralesa (40)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 01:35 Volám sa Caillou V (9)
- 02:00 Dumper a Skoop II (5)
- 02:15 Panda a Krash (37)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (26)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (39)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ II (15)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada (19)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (24)
- 05:55 Máša a medveď (73)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (19)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Zvedavkovci (34)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (24)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (25)
- 09:15 Slnečný Rej (21)
- 09:25 Esá z pralesa (40)
- 09:35 Sunny Bunnies V (13)
- 09:40 Ruby z dúhy II (2)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 10:20 Bob staviteľ II (15)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (29)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:10 Monchhichi (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (10)
- 11:25 Malý medvedík (39)
- 11:50 Mášine rozprávky (16)
- 11:55 Tina a Tony II (39)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (2)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (29)
- 13:45 Sunny Bunnies V (14)
- 13:50 Panda a Krash (37)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Ohrozené druhy (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (15)
- 14:40 Medvedíkovo IV (19)
- 14:45 Máša a medveď (74)
- 14:55 Dumper a Skoop II (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 15:20 Esá z pralesa (41)
- 15:35 Jahôdka a jej kamaráti - film (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (7)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (21)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (7)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (75)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 20:05 Esá z pralesa (42)
- 20:15 Bob staviteľ II (16)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Dumper a Skoop II (6)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (12)
- 22:15 Malý medvedík (1)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (8)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (3)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (26)
- 23:35 Mášine rozprávky (17)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (13)
- 23:45 Sunny Bunnies V (15)
- 23:50 Duda a Dada (19)
- 00:30 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Naša Garáž
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 CERCLE BRUGGE - ROYAL ANTWERP
- 15:30 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 17:00 FC Red Bull Salzburg - SK Austria Klagenfurt
- 19:00 Casa Pia AC - FC Porto
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Sporting CP - Vitória SC
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 14:30 Švihák testuje
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:30 Karate 1 Premier League Cairo
- 18:00 DominicCars
- 18:30 R UNION ST GILLOISE - CLUB BRUGGE
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC FN2
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:05 Počasie
- 03:15 Neskoro večer
- 04:15 Nebíčko v papuľke
- 04:45 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 06:00 Zaži to "N"
- 06:15 Slimák Maťo a škriatok Klinček "N" (Ako Maťo s Klinčekom púšťali šarkana)
- 06:20 Websterovci "N"
- 06:30 Hamzova ekologická výprava (16)
- 06:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 07:00 Píkova zoo
- 07:10 Lilin ostrov pokladov
- 07:15 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Zberateľ zvukov (5)
- 07:35 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Sir Edmund Hillary)
- 07:45 Údolie Muminovcov
- 08:10 Šéfkuchár Shane (Zelenina na mori)
- 08:20 Dokážeš to! (Ryuji - Vypočujte si moje rakugo)
- 08:35 Zázračný ateliér "N"
- 09:05 Čekyho hudobný labák
- 09:35 Autosalón
- 10:05 Pohľady zhora (Taliansko zhora 2)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:00 Občan za dverami
- 13:30 Peniaze
- 13:50 Agatha Christie: Poirot (Dobrodružstvo Hviezdy západu)
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:16 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
- 20:20 Počasie
- 20:30 Duel šampiónov
- 21:30 Kód Navajo
- 23:40 Priehrada
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:20 Cyklopotulky (Tauernský cyklochodník [Rakúsko])
- 06:30 Encyklopédia slovenských obcí (Uličské Krivé)
- 06:40 Televíkend
- 07:10 Kapura
- 07:55 Živá panoráma
- 08:25 Chochmesovci (O televízii)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:05 Herbárium (Breza)
- 09:15 Halali
- 09:45 Na zelenej adrese
- 16:20 Manifest (Daniel Fischer)
- 16:35 Fotka je mŕtva (Martin Marenčin)
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:35 Píkova zoo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:30 Ja a moja rodina
- 19:50 Slovo
- 22:00 Mesto bohov
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Záznam z rokovania NR SR
- 04:55 Týždeň vo svete
- 05:20 Počasie
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:25 KULTÚRA SK
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:25 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Cez lupu
- 23:00 Správy :24
- 23:25 O 5 minút 12 "N"
- 00:00 Atletika - Diamantová liga 2024
- 02:00 Góly–body–sekundy
- 02:10 Správy RTVS „N“
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 03:10 Správy RTVS „N“
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 04:10 Správy RTVS „N“
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 05:10 Správy RTVS „N“
- 06:05 Niké - palubovka 2024
- 07:50 Niké - palubovka 2024
- 16:45 Motorizmus
- 22:30 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16 (48)
- 23:30 Góly–body–sekundy
- 23:40 Olympijský magazín
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1964
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 00:50 Bolkoviny
- 01:45 Sama doma
- 03:20 Banánové rybičky
- 03:50 Bydlení je hra
- 04:20 Pod pokličkou
- 04:40 Český Krumlov
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Metály a medaile)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Korálky
- 06:45 Neohrožený Mikeš
- 07:15 Jak zničit vlastní mužstvo
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček
- 13:55 Jak vyženit z pekla štěstí
- 16:05 Příbuzenstvo
- 17:30 Náves (3)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 00:30 Harry Palmer: Případ Ipcress (3)
- 01:15 Bratrství
- 02:50 Vigil (1)
- 03:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 04:15 Stopy, fakta, tajemství (Zajatci bílé smrti)
- 04:50 Před půlnocí
- 05:20 Na skládce
- 05:30 Příběhy železné opony (Krtci pod ostnatými dráty)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rozluštěné poklady (Podmořské Stonehenge)
- 06:45 Velké stroje zblízka (Supervzducholoď)
- 07:35 Zapomenuté příběhy 2. světové války (2)
- 16:15 V karavanu po Polsku (1)
- 16:40 Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2)
- 17:35 Anakonda – konec mýtu?
- 20:00 Útěk do bezpečí
- 21:35 Helimadoe
- 23:10 Rwanda, cena za úspěch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Studio ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:30 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Vendula Pizingerová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (3)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Terence Hilla
- 20:50 Tajemství Buda Spencera
- 21:25 Cyranův poloostrov (16)
- 22:00 Reakce Jaromíra Soukupa
- 22:35 Exploziv
- 23:05 Kurňa, co to je?
- 02:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 14:00 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:15 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:25 Soudkyně Barbara
- 22:30 Soudce Alexandr
- 23:35 Intim Night
- 00:40 Babica vs. Sapík
- 01:35 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:45 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 Sedm nejrychlejších (46)
- 00:15 Garáž 21 (47)
- 00:40 Zprávy (48)
- 00:45 Poklady v garáži (49)
- 01:15 Poklady v garáži (50)
- 01:45 1886 - legendární automobilové značky (51)
- 02:15 Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 RS (52)
- 02:45 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (53)
- 03:35 Přednost v jízdě: Jeep Renegade (54)
- 03:45 Blochovy rozbory (55)
- 04:25 Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (56)
- 04:45 Milujeme auta (57)
- 05:15 Rychlé kolo: Honda Civic Type R (1)
- 05:40 Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Audi e-tron S Sportback (5)
- 07:35 Blochovy rozbory (6)
- 18:05 Blochovy rozbory (30)
- 18:35 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQE SUV (31)
- 18:50 Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (32)
- 19:10 Test automobilu: Škoda Fabia 1.0 TSI (33)
- 19:15 Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (34)
- 19:30 Zprávy (35)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (36)
- 19:50 Garáž 21 (37)