Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Gréckokatolícky magazín
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 10. výročie magazínu Slovo+
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Týždeň s ... Farnosťou Suchá nad Parnou
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Vatikánske múzeá
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Tajomstvá Vatikánu
- 17:30 Padre Anton
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 G. Moscati - Doktor pre chudobných (1)
- 22:25 Ovocie koncilu
- 22:45 Fara v meste (Krst) 2. séria
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:05 Nicu
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Chorvatsko – Moře modliteb
- 07:25 S chutí přes práh
- 07:45 Harfa Noemova
- 08:10 Přesah
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Bazilika s tajemným světlem (2)
- 09:30 Cesta k pěstounství
- 09:35 Lubor Patsch, muzikant s kamerou
- 10:05 Setkání
- 10:10 Dům ze skla?
- 11:15 Artbitr - Kulturní magazín
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Temptation 2 - Létání
- 12:55 Tara Fuki v Parníku
- 16:45 Pod ostravským nebem
- 17:10 Buon giorno s Františkem
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Animované příběhy velikánů dějin
- 18:40 Historie a současnost Matice svatohostýnské
- 19:05 V pohorách po horách
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Moudrost mnichů
- 21:45 Poletuchy
- 22:35 Chanson Trio CouCou
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (11)
- 00:10 Kikoriki (3)
- 00:20 Flopy (92)
- 00:35 Šmolkovia (53)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (20)
- 01:10 Esá z pralesa (3)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (38)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop III (2)
- 02:15 Panda a Krash (42)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi (25)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:20 Malý medvedík (10)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ II (25)
- 05:25 Ocko hrdina (6)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (42)
- 05:55 Máša a medveď (15)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (24)
- 06:30 Ocko hrdina (7)
- 06:35 Zvedavkovci (49)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (12)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (24)
- 07:25 Koyaa (7)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (16)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (16)
- 08:20 Sunny Bunnies VI (6)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (17)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (43)
- 09:15 Slnečný Rej (3)
- 09:25 Esá z pralesa (3)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (7)
- 09:40 Ruby z dúhy II (17)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 10:20 Bob staviteľ II (25)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (34)
- 10:55 Zvedavkovci (50)
- 11:10 Monchhichi (25)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (15)
- 11:25 Malý medvedík (10)
- 11:50 Mášine rozprávky (26)
- 11:55 Tina a Tony II (48)
- 12:00 Volám sa Caillou V (18)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 12:35 Flopy (92)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:15 Myšiak Anatole (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (8)
- 13:50 Panda a Krash (42)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (16)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (20)
- 14:40 Medvedíkovo (2)
- 14:45 Máša a medveď (17)
- 14:55 Dumper a Skoop III (2)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 15:20 Esá z pralesa (4)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (38)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (10)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 16:25 Panda a Kiwi (40)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi (26)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (44)
- 17:05 Tina a Tony II (49)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (45)
- 17:15 Zábavné zvieratká (6)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (17)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (19)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (6)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (17)
- 19:15 Zvedavkovci II (2)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (18)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (7)
- 20:05 Esá z pralesa (5)
- 20:15 Bob staviteľ II (26)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Dumper a Skoop III (3)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (39)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi (27)
- 22:15 Malý medvedík (11)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (18)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (13)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (18)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (9)
- 23:50 Duda a Dada (24)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Martin z Martina
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 17:50 HB Ostrov Havlíčkův Brod - SKST Liberec
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 sc Heerenveen - PSV Eindhoven
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Arminia Bielefeld - VfB Lubeck
- 21:00 Výberové autá
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 89
- 00:45 Vraždy na ostrove Porquerolles
- 02:15 Správy RTVS "N"
- 03:05 Počasie
- 03:15 Don Matteo (Dieťa šťasteny)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Občan za dverami
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Neposlušní
- 08:55 Detektívi zo severu V (Výpadok pamäti)
- 09:55 Na krok od neba (Voľba)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 14:45 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - Ostrovy Male a Vadoo)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Šípková Ruženka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Slnko v sieti
- 22:50 Božská Božidara
- 23:45 Lekárka z ostrova (6)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:30 Obedníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:00 Zaži to "N"
- 18:15 Superveda
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:25 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Atletika - Diamantová liga 2024
- 02:10 Správy RTVS „N“
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 03:10 Správy RTVS „N“
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 04:10 Správy RTVS „N“
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 05:10 Správy RTVS „N“
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 Správy RTVS „N“
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 07:10 Správy RTVS „N“
- 08:05 Futbal - Highlighty Serie A
- 08:30 Tipos Iná liga (6)
- 09:00 Festival pohybových skladieb 2024
- 10:20 Malý futbal
- 11:10 Návraty
- 11:15 Malý futbal
- 12:10 Cyklopotulky
- 12:20 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 12:45 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 13:10 Futbal - Highlighty La Ligy
- 20:15 Niké - palubovka 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Bezlepková není zlá
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola IV (Lži)
- 09:45 Dcera
- 10:00 Vinorodé břehy Rýna
- 10:30 Teď nemám čas, možná jindy...
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na houbách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Agent Hamilton II (6)
- 01:15 Žijeme s vírou
- 02:15 Ta naša kapela
- 02:45 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy
- 02:50 Historie.cs
- 03:45 V kondici
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Hraje vám... Straňanka
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Anakonda – konec mýtu?
- 11:30 České stopy: Karai Pukú
- 14:30 Zapomenuté příběhy 2. světové války (3)
- 15:25 Výborná SHOW
- 16:10 Refreš/h/ (3)
- 16:35 Kouzlo Velké Británie (Záhady, mýty a legendy)
- 17:25 V karavanu po Polsku (2)
- 17:55 Perimetr
- 20:00 Dobrodruh
- 21:50 Konec rozkvětu
- 23:15 Vládci Třetí říše (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (4)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Robin Williams
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:20 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 23:45 Ona a on
- 04:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:20 Soudkyně Barbara
- 23:40 Intim Night
- 00:40 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (4)
- 22:10 El Chapo (1)
- 23:15 El Chapo (2)
- 00:15 1886 - legendární automobilové značky (48)
- 00:45 Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 RS (49)
- 01:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (50)
- 02:05 Přednost v jízdě: Jeep Renegade (51)
- 02:15 Blochovy rozbory (52)
- 03:10 Test automobilu: Toyota Yaris 1.5 VVT-i (53)
- 03:15 Milujeme auta (54)
- 03:45 Top Ten Ranking Show: Redakční miláčci (55)
- 04:30 100 mil: Rumunsko (56)
- 05:00 Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (57)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:05 Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (3)
- 06:45 Test automobilu: Kia Niro EV (4)
- 06:50 Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:20 Garáž 21 (34)
- 18:50 Poklady v garáži (35)
- 19:15 Poklady v garáži (36)
- 19:45 1886 - legendární automobilové značky (37)