Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 10:35 Svedectvo
- 13:10 Svedectvo
- 15:35 Brat František
- 16:20 Svätý Ignác z Loyoly
- 20:40 Vatikánske múzeá
- 10:30 Mše svatá
- 12:30 V souvislostech
- 13:30 Muzikanti, hrajte
- 16:30 Artbitr - Kulturní magazín
- 16:40 Dřevěné návštěvy: Václav Větvička
- 17:00 The Chosen (4)
- 18:05 Ovečky
- 18:45 Strýček Emu
- 19:05 V pohorách po horách
- 20:05 Dokořán
- 00:00 Ostrov Hajaju (13)
- 00:10 Kikoriki (5)
- 00:35 Šmolkovia (56)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (22)
- 01:10 Esá z pralesa (9)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (41)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop III (6)
- 02:15 Panda a Krash (44)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:20 Monchhichi (30)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (14)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (14)
- 04:45 Ruby z dúhy II (23)
- 05:10 Bob staviteľ II (29)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (48)
- 05:55 Máša a medveď (22)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (26)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Zvedavkovci II (6)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (17)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (49)
- 09:15 Slnečný Rej (5)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (13)
- 09:40 Ruby z dúhy II (23)
- 10:20 Bob staviteľ II (29)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (36)
- 10:55 Zvedavkovci II (7)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (17)
- 11:50 Mášine rozprávky (4)
- 11:55 Tina a Tony II (51)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (4)
- 12:50 Ruby z dúhy II (24)
- 13:40 Malý silák Bheem (36)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (18)
- 14:40 Medvedíkovo (4)
- 14:45 Máša a medveď (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 15:20 Esá z pralesa (10)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:35 Ruby z dúhy II (25)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (10)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (8)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (24)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 20:05 Esá z pralesa (11)
- 20:15 Bob staviteľ II (30)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (18)
- 20:40 Dumper a Skoop III (7)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi (31)
- 22:15 Malý medvedík (15)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (20)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (15)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Martin z Martina
- 18:00 Autožurnál
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 FC Porto - Sporting CP
- 01:35 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Neskoro večer
- 03:55 Nikto nie je dokonalý
- 05:00 Správy RTVS "N"
- 05:50 Góly - body - sekundy
- 06:10 Nebíčko v papuľke (Svadobné zvyky)
- 06:50 Websterovci "N"
- 07:25 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:40 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Rukmini Deviová)
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Shaneov svetový rekord)
- 08:25 Dokážeš to! (Veronika - More spomienok)
- 08:40 Zázračný ateliér "N"
- 09:10 Príbeh rieky Poprad "N" (1)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora II (Island zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:00 Občan za dverami
- 13:30 Peniaze
- 13:55 Agatha Christie: Poirot (Miliónová lúpež)
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Plody zo skleníka)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:30 Dôverný nepriateľ
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Murradweg (Rakúsko))
- 06:25 Encyklopédia slovenských obcí (Budimír)
- 06:40 Extrémne v horách
- 07:10 Kapura
- 07:55 Živá panoráma
- 08:35 Farmárska revue
- 09:05 Hubačka
- 09:15 Na rybách - Petrov zdar
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 18:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:00 Bella a Sebastián
- 19:15 Bella a Sebastián
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
- 20:10 Návrat Sabatu
- 21:40 Biely tiger
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:35 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:10 Sobotné dialógy
- 11:15 Reportéri
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 01:55 Góly–body–sekundy
- 02:55 Góly–body–sekundy
- 03:55 Góly–body–sekundy
- 04:55 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 14:20 Niké - palubovka 2024
- 16:10 Gymnastika - ME 2024 - športová
- 16:50 Niké - palubovka 2024
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Motoring
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:20 Šport
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 20:00 V politike
- 22:30 Šport+
- 00:20 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdoch a sonický třesk)
- 01:05 Strejda Čtvrtek
- 01:55 Sama doma
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:10 Slaví celá rodina
- 04:35 Přes nový práh
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (A to tele...)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Mít tak holku na hlídání
- 07:00 Dívka v modrém
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (10)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Vojtík a duchové
- 13:50 Až kohout snese vejce
- 17:30 Náves (4)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (1)
- 21:10 168 hodin
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Sebemilenec
- 00:45 Černobyl: Nová svědectví (1)
- 01:30 Vigil (2)
- 02:30 V kondici
- 03:15 Na krála, matičko, na krála!
- 03:50 Konfuciánství a taoismus
- 14:20 Sloni zblízka (1)
- 15:15 V karavanu po Polsku (2)
- 15:40 Římské dostihy (1)
- 16:35 Postřehy odjinud (Sicílie očima Jana Šmída)
- 16:40 Na cestě po Sardinii
- 17:10 Planeta Česko
- 20:00 Alamo
- 22:45 Bankovní loupež
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Hana Gregorová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Jean-Paula Belmonda
- 20:50 Tajemství Alaina Delona
- 21:20 Cyranův poloostrov (17)
- 21:55 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:00 Kurňa, co to je?
- 02:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:40 Ostříháno
- 04:40 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:30 Profesionálové (8)
- 22:10 El Chapo (2)
- 23:10 Intim Night
- 00:45 Babica vs. Sapík
- 01:35 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 18:55 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Nebezpečné vztahy live
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:20 ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE
- 15:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:55 KÁVIČKA S KOLLÁROVCI
- 20:00 ZÁBAVA NA NEDĚLNÍ VEČER
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 20:00 TELESHOPPING
- 20:15 PREMIUM PÓDIUM