Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:55 Noční univerzita
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V pohorách po horách
- 10:40 Dokořán
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 13:00 Jak potkávat svět
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 20:45 Moudrost mnichů
- 00:00 Ostrov Hajaju (22)
- 00:10 Kikoriki (14)
- 00:35 Šmolkovia (2)
- 01:10 Esá z pralesa (36)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (5)
- 02:15 Panda a Krash (1)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (16)
- 03:20 Monchhichi II (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (26)
- 04:45 Ruby z dúhy (19)
- 05:10 Bob staviteľ II (47)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (16)
- 05:55 Máša a medveď (49)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (33)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (1)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (14)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:20 Sunny Bunnies (20)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (15)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:35 Sunny Bunnies (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (45)
- 10:55 Zvedavkovci II (34)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (8)
- 11:55 Tina a Tony (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (35)
- 12:50 Ruby z dúhy (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (45)
- 13:45 Sunny Bunnies (22)
- 13:50 Panda a Krash (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (31)
- 14:40 Medvedíkovo (13)
- 14:45 Máša a medveď (50)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (10)
- 15:20 Esá z pralesa (37)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 16:25 Panda a Kiwi (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (16)
- 16:45 Monchhichi II (3)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:05 Mucha Why (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (39)
- 17:35 Ruby z dúhy (21)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (14)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (15)
- 19:15 Zvedavkovci II (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (51)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 20:05 Esá z pralesa (38)
- 20:15 Bob staviteľ II (48)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (17)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (4)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (36)
- 23:45 Sunny Bunnies (23)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Korene zla 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Sevilla)
- 16:50 Destinácie (Peru - tam, kde majú zemiaky cenu zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Vzorná rodinka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Kobyla)
- 21:30 Oktopus (Psina)
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Bačova žena
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Cícer)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Potraviny z laboratória)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 22:30 Interview :24
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 07:40 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 23:30 Futbal - Highlighty La Ligy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 01:20 Věk válečných lodí (Nové hrozby)
- 02:05 Vzkaz Jiřího Gaislera
- 02:50 Ta naša kapela
- 03:15 Hluk
- 03:45 Historie.cs
- 04:40 Hledání starých časů
- 05:00 Zakázaný Memorial
- 05:30 Cyklodálky (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Namib
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:00 Amsterdam v ohrožení
- 14:50 Prahou podzemní drahou (2)
- 15:30 Příběhy divočiny (Koalové)
- 18:10 Planeta pokladů (Evropa)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Agent Hamilton II (8)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Cyranův poloostrov (18)
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?