Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:50 Svedectvo
- 13:05 Jeden na jedného
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Vešpery a Bula Jubilejného roka
- 22:30 V škole Ducha
- 09:20 Terra Santa News
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 13:00 Albánie – Angelo
- 16:20 Zpravodajské Noeviny
- 18:05 Putování do Lurd s Luckou a Bárou
- 18:10 Ovečky
- 18:30 O zaniklé Karvinné
- 19:35 Noe slaví 18. narozeniny
- 20:05 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Pod lampou
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:30 Nehody za volantom
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:50 HB Ostrov Havlíčkův Brod - SKST Liberec
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:00 Ostrov Hajaju (24)
- 00:10 Kikoriki (16)
- 00:35 Šmolkovia (4)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (7)
- 02:15 Panda a Krash (3)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (18)
- 03:20 Monchhichi II (8)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (28)
- 05:10 Bob staviteľ II (51)
- 05:25 Ocko hrdina (6)
- 05:30 Duda a Dada (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (20)
- 05:55 Máša a medveď (55)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (39)
- 06:30 Ocko hrdina (7)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (3)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (18)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (55)
- 08:20 Sunny Bunnies II (2)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (21)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 09:35 Sunny Bunnies II (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (25)
- 10:20 Bob staviteľ II (51)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (47)
- 10:55 Zvedavkovci II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (10)
- 11:55 Tina a Tony (11)
- 12:00 Volám sa Caillou V (14)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (39)
- 12:50 Ruby z dúhy (26)
- 13:40 Malý silák Bheem (47)
- 13:45 Sunny Bunnies II (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:40 Medvedíkovo (15)
- 14:45 Máša a medveď (56)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (1)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (22)
- 16:45 Monchhichi II (9)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (21)
- 17:05 Mucha Why (7)
- 17:35 Ruby z dúhy II (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (18)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (41)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (57)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 20:05 Esá z pralesa (44)
- 20:15 Bob staviteľ II (52)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (23)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (10)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (10)
- 22:15 Myšiak Anatole (26)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (18)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (40)
- 23:45 Sunny Bunnies II (5)
- 00:50 Oktopus (Psina)
- 01:55 Správy RTVS
- 02:45 Miesto zločinu Ostrava (Z ničoho nič)
- 03:50 Správy RTVS
- 04:40 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Chybná dávka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Citrónshow
- 22:30 Columbo (Kúzelné alibi)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:50 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Rytier a jeho kráľ)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly–body–sekundy
- 05:45 Góly–body–sekundy
- 06:45 Góly–body–sekundy
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:00 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 20:30 Motoring
- 22:30 Šport+
- 00:00 Marie Antoinetta (5)
- 00:55 Zpříma do očí
- 01:50 Světáci
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:20 Magický Špilberk
- 04:15 Přes nový práh
- 04:35 Kluk z Louky
- 05:30 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 09:45 Docent
- 10:10 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 10:35 Dynastie Nováků (11)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Smrt krásných srnců
- 16:05 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 16:45 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (2)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a vzpurní svědkové
- 00:15 Hitlerovi mladí zabijáci
- 01:05 Postřehy odjinud (Pobaltí očima Miroslava Karase)
- 01:15 Prahou podzemní drahou (2)
- 01:55 Na moll
- 03:05 Syrovické basy
- 03:30 To mě baví
- 04:20 Vůně lizačky
- 04:45 Za tajemstvím Punkvy
- 05:05 Nedej se (Veličenstvo stát)
- 05:24 Občanské noviny (Strážci ukrajinských hor)
- 05:30 Daman skalní
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (2)
- 09:25 Planeta pokladů (Evropa)
- 12:45 Perimetr
- 13:10 Středomoří - soužití člověka a přírody (4)
- 18:05 Auto moto svět
- 18:25 Auto moto test
- 18:40 GEN (Petr Sís)
- 19:00 Prahou podzemní drahou (2)
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 21:00 Eurovision Song Contest 2024
- 23:15 Děti chaosu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předpověď počasí
- 20:15 Předvolební Evropa
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Moje zprávy
- 00:10 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Ona a on
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:15 Poklady v garáži (62)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 23:15 Poklady v garáži (46)
- 23:45 Poklady v garáži (47)