Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:40 Poutníci času
- 14:00 Grotesky Bustera Keatona
- 14:30 Noční univerzita
- 15:50 V pohorách po horách
- 16:05 V souvislostech
- 16:45 K jádru věci
- 18:10 V pohorách po horách
- 20:05 Když bolí tělo
- 21:10 Moudrost mnichů
- 21:55 Kulatý stůl
- 00:00 Ostrov Hajaju (28)
- 00:10 Kikoriki (20)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (10)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (37)
- 01:10 Esá z pralesa (2)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (11)
- 02:15 Panda a Krash (7)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (22)
- 03:20 Monchhichi II (18)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (32)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ (7)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (26)
- 05:55 Máša a medveď (65)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (1)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (7)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (6)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:20 Sunny Bunnies II (16)
- 08:30 Fíha Tralala (1)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (5)
- 09:25 Esá z pralesa (2)
- 09:35 Sunny Bunnies II (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci (2)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (14)
- 11:50 Panda a Kiwi (11)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:40 Malý silák Bheem (51)
- 13:45 Sunny Bunnies II (18)
- 14:40 Medvedíkovo (19)
- 14:45 Máša a medveď (66)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 15:20 Esá z pralesa (3)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (27)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Panda a Kiwi (12)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (6)
- 16:45 Monchhichi II (19)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (27)
- 17:05 Mucha Why (9)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (6)
- 19:15 Zvedavkovci (3)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (67)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 20:05 Esá z pralesa (4)
- 20:15 Bob staviteľ (8)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (7)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (20)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:45 Sunny Bunnies II (19)
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:30 Nehody za volantom
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 00:15 Správy RTVS
- 01:10 Góly - body - sekundy
- 04:05 Správy RTVS
- 05:10 Slovensko v obrazoch
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Druhá manželka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: olivový olej)
- 16:50 Destinácie (Belize - Raj pre Garifunas)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Zajatie)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Sme stvorení jeden pre druhého
- 22:00 Reportéri
- 22:35 Inšpektor Max (Rodokmeň)
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:30 Televízny posol
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 22:00 Znovu vidieť Paríž
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:30 Šport :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:30 Ekonomika :24
- 01:40 Šport minulých liet
- 01:55 Góly–body–sekundy
- 02:55 Góly–body–sekundy
- 03:55 Góly–body–sekundy
- 04:55 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 15:20 Štúdio Šport
- 20:00 Šport:24
- 22:10 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 11:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 22:30 Šport+
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Široká duše
- 03:00 Světáci
- 03:50 Menu pro volejbalistky
- 04:20 Dřevák dřevěný
- 04:40 V kondici
- 05:00 Bydlet jako... ve věžáku (12)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Písky času)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (1)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Bydlet jako... ve věžáku
- 14:40 Robinsonka
- 16:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (6)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (6)
- 23:30 Vigil (5)
- 00:25 Hledání Angely Merkelové
- 01:25 Žiješ jenom 2x (3)
- 02:20 Monastýry králů a sester
- 02:45 Designtrend
- 03:00 Chvála kutilství
- 03:25 Svatební obrázky ze Strážnice
- 03:50 Padající květináč
- 04:45 Na moll
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Podivuhodný Vietnam
- 09:25 Rozmnožování v divočině
- 10:15 Věčný Egypt (Dědictví)
- 11:15 Postřehy odjinud (Západ Ameriky očima Jana Šmída)
- 11:20 Babylon
- 11:45 Planeta pokladů (Evropa)
- 12:40 Cesty víry (Brno evangelické)
- 13:10 Okavango - řeka snů (3)
- 20:00 Velká vlaková loupež (2)
- 21:40 Siréna z Mississipi
- 23:40 Stockholm
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:10 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (7)
- 22:10 El Chapo (7)
- 23:05 El Chapo (8)
- 01:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?