Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 10:20 Svedectvo
- 10:30 Svätá omša z Vatikánu
- 13:10 Svedectvo
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 16:20 Boh v Krakove
- 18:45 Svedectvo
- 22:20 Vaticano
- 06:50 Cvrlikání
- 08:35 Matka Tereza
- 10:30 Mše svatá
- 12:35 V souvislostech
- 13:55 Muzikanti, hrajte
- 17:00 The Chosen (8)
- 18:10 Ovečky
- 18:30 Bratr oheň: Svatí a zloději
- 18:55 Strýček Emu
- 20:05 Dokořán
- 20:50 Svatý Patrik
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:45 Motoring
- 00:35 Šmolkovia (26)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (50)
- 01:10 Esá z pralesa (41)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (38)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop (11)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (8)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:45 Ruby z dúhy (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (49)
- 05:55 Máša a medveď (23)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (40)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (20)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (5)
- 08:20 Ruby z dúhy (26)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (12)
- 10:55 Zvedavkovci (41)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (34)
- 11:55 Tina a Tony (28)
- 12:00 Šmolkovia (27)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (33)
- 12:35 Flopy (106)
- 13:40 Malý silák Bheem (12)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (11)
- 14:45 Máša a medveď (23)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 15:20 Esá z pralesa (42)
- 15:35 Jahôdka a jej kamaráti - film
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (25)
- 17:35 Ruby z dúhy II (1)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (13)
- 19:15 Zvedavkovci (42)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (24)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 20:05 Esá z pralesa (43)
- 20:15 Bob staviteľ (34)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (16)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (2)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (26)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (15)
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:15 Neskoro večer
- 08:30 Dokážeš to! (Alice – Prekonať všetky prekážky)
- 08:45 Zázračný ateliér
- 09:10 Príbeh rieky Poprad (5)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora II (Wales zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 17:20 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Káva)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (1)
- 23:05 Hra s tromi kartami
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Susedia)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Hubačka
- 10:05 Na rybách - Petrov zdar
- 14:35 Z najlepších
- 15:50 Fashion Ballet’23
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 19:20 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:35 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Úplní cudzinci
- 21:45 Riaditeľky zemegule
- 22:45 Sova
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 16:25 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 02:20 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 22:25 Góly–body–sekundy
- 22:35 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 01:00 Šport+
- 08:30 Motoring
- 11:00 V politike
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 22:30 Šport+
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Neodvratný konec)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 04:00 Banánové rybičky
- 04:35 Malý švédský stůl
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Když kvete šeřík)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 O statečném Petrovi
- 07:10 Úsměvy Jana Kačera
- 07:57 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kouzelnice
- 14:15 Černokněžník
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 00:40 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 01:30 Vigil (6)
- 02:20 Za zbrašovským aragonitem
- 03:10 Mistři obuvníci
- 03:30 400 let na gruntě
- 03:50 Mahájánový buddhismus
- 12:10 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 12:28 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 12:35 Křesťanský magazín
- 13:05 Na plovárně s Pavlem Koutským
- 13:30 Počesku (Baťův kanál)
- 13:45 SP horských kol 2024 (SP Česko)
- 16:05 Svět za času obrů
- 17:00 Česká mise (NATO Response Forces)
- 17:30 Cyklodálky (4)
- 17:55 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 20:00 Přestřelka v Dodge City
- 21:25 Sugarlandský expres
- 23:15 Nesmrtelný
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jan Révai
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Marlona Branda
- 20:50 Tajemství Audrey Hepburn
- 21:20 Cyranův poloostrov (21)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (5)
- 22:15 El Chapo II (1)
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live