Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:55 Noční univerzita
- 08:45 V pohorách po horách
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V poušti Karakum
- 14:05 Dokořán
- 18:10 Animované biblické příběhy: Ztracený syn
- 18:40 Grotesky Laurela a Hardyho
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:30 V pohorách po horách
- 19:40 Bible v písku
- 23:55 Dům ze skla?
- 00:00 Ostrov Hajaju (43)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (29)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (52)
- 01:10 Esá z pralesa (47)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (41)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop (13)
- 02:15 Panda a Krash (22)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (11)
- 03:20 Monchhichi (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (37)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (52)
- 05:55 Máša a medveď (28)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (46)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (22)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (16)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (28)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (20)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (19)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (20)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (52)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (14)
- 10:55 Zvedavkovci (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (12)
- 11:50 Panda a Kiwi (37)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (37)
- 12:30 Polly Pocket (2)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (14)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (13)
- 14:40 Medvedíkovo II (8)
- 14:45 Máša a medveď (29)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 15:20 Esá z pralesa (48)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (42)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Panda a Kiwi (38)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (21)
- 16:45 Monchhichi (7)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (1)
- 17:05 Mucha Why (19)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (23)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (17)
- 19:15 Zvedavkovci (48)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (30)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (5)
- 20:05 Esá z pralesa (49)
- 20:15 Bob staviteľ (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (22)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (42)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi (8)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (38)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (23)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:30 Topspeed
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Zdroj nenávisti 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - tequila)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Za žiadne peniaze sveta)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 10:00 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.1)
- 10:10 Nedokončená partia
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlirožky)
- 14:45 Ladislav Chudík
- 16:00 Ľudové rybárstvo na Slovensku
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:35 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:10 Večera s Havranom (Jaro Filip)
- 23:20 Prízraky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 20:40 Futbal - Highlighty La Ligy
- 21:45 Góly–body–sekundy
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Písničky z obrazovky
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:10 Babylon
- 04:35 Co by se kovbojkám stávat nemělo?
- 05:00 Gepardi v kleci
- 05:30 Cyklodálky (4)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Patagonie
- 09:30 Výborná SHOW
- 10:15 Svět za času obrů
- 11:10 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 12:05 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 12:25 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 12:50 Medvěd ušatý, Japonsko
- 13:20 Divoká tvář Thajska (2)
- 20:00 Philip: princ, manžel a otec
- 20:55 Kuciak: Vražda novináře
- 22:40 Každý den odvahu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:40 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?