Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:50 Terra Santa News
- 10:00 Kulatý stůl
- 15:05 Zpravodajské Noeviny
- 15:25 Island - Odraz Stvořitele
- 16:00 Outdoor Films
- 19:30 Bible v písku
- 20:00 Koncert ZUŠ Pardubice
- 21:45 Moudrost mnichů
- 22:00 Pod lampou
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:00 Ostrov Hajaju (45)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (31)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (2)
- 01:10 Esá z pralesa (1)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (45)
- 01:35 Volám sa Caillou V (26)
- 02:00 Dumper a Skoop II (2)
- 02:15 Panda a Krash (24)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (13)
- 03:20 Monchhichi (12)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (11)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ (41)
- 05:25 Ocko hrdina (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (34)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (3)
- 06:30 Ocko hrdina (24)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (24)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (18)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:55 Drobčekovia (7)
- 08:20 Sunny Bunnies V (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (26)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (4)
- 09:35 Sunny Bunnies V (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (16)
- 10:55 Zvedavkovci II (4)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (14)
- 11:50 Panda a Kiwi (41)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (1)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:40 Malý silák Bheem (16)
- 13:45 Sunny Bunnies V (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo II (10)
- 14:45 Máša a medveď (35)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 15:20 Esá z pralesa (2)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (44)
- 16:25 Panda a Kiwi (42)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (1)
- 16:45 Monchhichi (13)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:05 Mucha Why (21)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (1)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (5)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (36)
- 20:05 Esá z pralesa (3)
- 20:15 Bob staviteľ (42)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (2)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (46)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (14)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (19)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:45 Sunny Bunnies V (5)
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Syn 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - Teotiuacan a Guadalupe)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Bez dychu)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Zviazaní životom
- 23:35 Columbo (Staromódna vražda)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.3)
- 10:05 Demeterovci
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:20 V modrých hĺbkach (Subtrópy)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 22:15 Góly–body–sekundy
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:20 Šport
- 18:00 Paralympijský špeciál
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Motoring
- 22:30 Šport+
- 00:35 Marie Antoinetta (8)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Mnohotvárná Troja
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 04:10 S kalichem v srdci
- 04:35 Píšťalka zpod Soláně
- 05:05 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 05:25 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 05:30 Medvěd ušatý, Japonsko
- 05:59 Dobré ráno
- 10:10 Násilí na ženách
- 11:05 Pocta princi Philipovi
- 14:20 Velké stroje zblízka II (Vznášedlo)
- 15:05 Kvarteto
- 15:55 Poslední ráje na Zemi - Patagonie
- 18:10 Auto moto svět
- 18:30 Auto moto test
- 18:45 Normandie: 85 dnů v pekle
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (3)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (4)
- 21:55 Kafka (2)
- 22:45 Návrat ztraceného syna
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Studio ČT24
- 15:36 Zprávy
- 15:39 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 22:00 PREMIUM PARTY
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 12:45 TELESHOPPING
- 14:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:40 TELESHOPPING