Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:20 Animované biblické příběhy: Ztracený syn
- 08:50 Strýček Emu
- 09:05 Bratr oheň: Svatí a zloději
- 09:40 Ježíš pro děti
- 17:30 V souvislostech
- 19:30 V pohorách po horách
- 19:40 Bible v písku
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:35 Šmolkovia (62)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (28)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 03:20 Monchhichi (47)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ (45)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (42)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (24)
- 06:45 Bob staviteľ (46)
- 06:55 Ovečka Shaun (1)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 09:35 Veselé zajačiky V (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:20 Bob staviteľ (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (2)
- 10:55 Zvedavkovci II (25)
- 11:10 Monchhichi (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (5)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (1)
- 12:15 Ovečka Shaun (2)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (18)
- 14:15 Dumper a Skoop II (5)
- 14:45 Máša a medveď (42)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (4)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Ovečka Shaun (3)
- 19:15 Zvedavkovci II (26)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (43)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ (48)
- 20:40 Slnečný Rej (15)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 22:05 Monchhichi (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (1)
- 23:50 Duda a Dada (4)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:45 SKST Chodov - HB Ostrov Havlíčkův Brod
- 21:30 Motoring
- 01:35 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 06:00 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (5)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Ružové dresy)
- 08:25 Čudná príroda
- 08:50 Superveda
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 10:30 Nikto nie je dokonalý
- 11:40 Nebíčko v papuľke
- 12:15 Toskánska vášeň II (9)
- 13:55 Záhady tela
- 15:00 Milujem Slovensko
- 16:30 Columbo (Staromódna vražda)
- 17:45 Cestou necestou (Vieques)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Hit roka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Spišský Štiavnik)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Po stopách praotca Čecha (Ústecký kraj))
- 09:20 History
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 11:55 Televízny klub nepočujúcich
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Syseľ Puko a jeho rodina
- 17:55 Mimi a Líza: Záhrada
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:20 Vyšetrovanie (1280 metrov)
- 23:05 Konformista
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 14:00 Správy :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Cez lupu
- 22:25 Reportéri
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 10:30 Kolky - MS 2024 (1)
- 12:00 Kolky - MS 2024 (2)
- 16:20 Návraty
- 17:40 Malý futbal - ME 2024 - Sarajevo (3)
- 22:15 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:30 Tajomstvá Slovenska
- 12:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 02:15 Na hranici tradic (Vlčnovské búdy)
- 02:40 Zašlapané projekty (Lokomotiva "u ledu")
- 03:05 Kam odešly smutné housle
- 03:30 Ničit a chránit
- 03:55 Církev otevřená všem
- 04:25 Zbyla jen muzika
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Příběhy divočiny (Emu)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Severní Anglie)
- 07:45 Philip: princ, manžel a otec
- 10:30 Letecké katastrofy (Šrouby a matice)
- 11:15 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Babylon
- 12:20 S dovolením
- 12:45 Půvab rakouských hor (1)
- 13:55 S Arthurem za slony
- 14:25 Zámek ve Švédsku
- 20:00 Most u Remagenu
- 22:00 Belphegor: Fantom Louvru
- 23:35 Čtyři životy (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:55 Moje zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jana Brejchová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (5)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:30 Nikdo není perfektní
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (6)
- 22:15 El Chapo II (2)
- 23:15 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?