Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:10 Křemešník
- 10:00 Kulatý stůl
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Nic než národopis
- 13:30 Generální audience papeže Františka
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 17:45 V pohorách po horách
- 18:15 Ovečky
- 18:35 Podoby Juraje Thurzy
- 21:45 Moudrost mnichů
- 22:00 Pod lampou
- 00:00 Ostrov Hajaju (24)
- 00:35 Šmolkovia (4)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (33)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop II (11)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (18)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (8)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (28)
- 04:45 Ruby z dúhy (25)
- 05:10 Bob staviteľ II (9)
- 05:30 Duda a Dada (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (20)
- 05:55 Máša a medveď (55)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (39)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (6)
- 06:45 Ovečka Shaun (16)
- 07:00 Maličké príšerky (15)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (3)
- 07:25 Koyaa (2)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (18)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (5)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (21)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (6)
- 10:20 Bob staviteľ II (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (10)
- 11:55 Ovečka Shaun (17)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:50 Ruby z dúhy (26)
- 13:40 Malý silák Bheem (26)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 16:25 Bob staviteľ II (11)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (22)
- 16:45 Monchhichi II (9)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (21)
- 17:35 Ruby z dúhy II (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (18)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (41)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (57)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (44)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (23)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (10)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (10)
- 22:15 Myšiak Anatole (26)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (10)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (18)
- 23:35 Mášine rozprávky (18)
- 23:50 Malý silák Bheem (27)
- 07:00 Športové sekundy
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 WTA 125 - Makarska
- 16:00 WTA 125 - Makarska
- 18:00 WTA 125 - Makarska
- 20:00 WTA 125 - Makarska
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Sny a obsesie 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - starobylé Palenque)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Voľný pád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Proces)
- 22:00 Ako vlastná mama (1)
- 23:40 Columbo (Prípad vysokého IQ)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Kvarteto
- 09:25 Kvarteto
- 09:55 Don Carlos (1)
- 11:30 Obedníček (Mimi a Líza "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Čokoládová smajlipena)
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Svet :24
- 00:30 Góly-body-sekundy
- 00:45 Komentáre dňa
- 01:30 Interview :24
- 02:00 Ekonomika :24
- 02:30 Večera s Havranom
- 03:40 Počasie
- 03:50 Správy RTVS z regiónov
- 04:20 Góly-body-sekundy
- 04:35 Komentáre dňa
- 05:15 Ekonomika :24
- 05:45 Interview :24
- 06:15 Komentáre dňa
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Malý futbal - ME 2024 - Sarajevo (17)
- 19:35 Šport minulých liet
- 21:05 Šport minulých liet
- 22:40 Góly–body–sekundy
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 06:30 Šport+
- 07:30 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:30 Motoring
- 22:30 Šport+
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:50 Kachní konfit
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (4)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:30 Spartakiádní vrah
- 01:25 S Arthurem za slony
- 01:50 Perlorodka říční
- 02:00 Na moll
- 02:45 Cesta za školou
- 03:10 Před půlnocí
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:40 Sucholozská "Kača"
- 05:05 Nedej se (Farmagedon)
- 05:24 Občanské noviny (I mrtvé dřevo dělá živý les)
- 05:30 Mistři kamufláže, Kostarika
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Planeta Země - živý organismus (2)
- 09:25 Nádherná Amerika
- 12:40 Perimetr
- 13:10 Portugalský jihozápad - pobřeží čápů
- 16:25 Postřehy Karla Kyncla
- 16:35 Historie.cs
- 17:30 Vzpomínky na Den D (1)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (5)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (6)
- 21:55 Kafka (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 22:00 Události, komentáře Speciál
- 23:30 Předpověď počasí
- 23:37 Zprávy
- 00:30 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:25 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:50 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 01:40 Blochovy rozbory (51)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 10:45 Blochovy rozbory (14)
- 15:45 Blochovy rozbory (28)
- 20:15 Moove - mobilita zítřka (38)
- 21:15 Blochovy rozbory (40)