Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (34)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop II (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (19)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi II (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ II (12)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (58)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (42)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (9)
- 06:45 Ovečka Shaun (19)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (4)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (20)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (10)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (24)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (11)
- 10:20 Bob staviteľ II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (7)
- 11:55 Ovečka Shaun (20)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (1)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (28)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (12)
- 16:25 Bob staviteľ II (14)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (25)
- 16:45 Monchhichi II (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Mucha Why (8)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:40 Ovečka Shaun (21)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (44)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (60)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 22:05 Monchhichi II (13)
- 22:15 Myšiak Anatole (2)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 23:35 Mášine rozprávky (19)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (13)
- 23:50 Malý silák Bheem (29)
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Vraždy v Olérone
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Strieborná levica 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 15:00 Don Matteo (Môj syn)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - kmene, geografia, náboženstvo)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Vojna ruží)
- 17:45 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Uruguaj)
- 22:25 Zabijaci
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 SK dejiny (Slováci a Maďari: Trianon)
- 13:15 Memorandum národa slovenského
- 13:55 Radosť zo života (Dodo Dubán)
- 17:40 Zázračný ateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:00 Šport+
- 09:30 Téma
- 14:30 Zdravie na TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 22:30 Šport+
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 17:55 Kořeny lesa (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Ve víně je vražda (4)
- 01:15 Žijeme s vírou
- 02:20 Na moll
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Notes
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 S rodinou pumy
- 09:15 Nádherná Jižní Korea (1)
- 14:30 Sláva vítězům (Jan Kodeš)
- 14:45 Cirkus v přírodě
- 15:40 Výborná SHOW
- 16:25 Cyklodálky (5)
- 16:50 Perimetr
- 17:20 Česko - Malta
- 19:35 Václav Mašek
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Bez motivu
- 21:45 Proti slunci
- 23:25 Vzpomínky na Den D (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Superdebata o vztahu národní a evropské politiky
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:50 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Doktorka Kellerová (10)
- 23:50 Cyranův poloostrov (22)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:10 Ostříháno
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Co bude dnes k večeři? (Zelené kari)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:45 Nebezpečné vztahy
- 10:15 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (10)
- 22:10 El Chapo II (4)
- 23:05 El Chapo II (5)
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 11:15 Blochovy rozbory (16)
- 18:45 Poklady v garáži (36)
- 21:45 Blochovy rozbory (42)
- 23:20 Blochovy rozbory (45)