Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Když bolí duše
- 07:00 V pohorách po horách
- 07:35 Život ve vztahu
- 08:15 Tajemství skla
- 08:25 Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
- 08:55 Ovečky
- 09:35 Strýček Emu
- 12:25 Pod lampou
- 18:50 V souvislostech
- 19:30 Bible v písku
- 20:05 The Chosen (2)
- 21:00 Dobrodružství před kamerou
- 22:10 Bábušky z Černobylu
- 23:25 Moudrost mnichů
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (6)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (35)
- 01:10 Esá z pralesa (48)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (20)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:20 Monchhichi II (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (30)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ II (15)
- 05:30 Duda a Dada (11)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (24)
- 05:55 Máša a medveď (61)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (45)
- 06:35 Zábavné zvieratká (11)
- 06:45 Bob staviteľ II (16)
- 06:55 Ovečka Shaun (22)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:25 Flopy (99)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (1)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (14)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:20 Bob staviteľ II (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci II (46)
- 11:10 Monchhichi II (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (12)
- 11:50 Dumper a Skoop II (13)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (8)
- 12:15 Ovečka Shaun (23)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (30)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (15)
- 16:35 Príbehy z nočnej záhrady II (3)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (24)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (4)
- 19:15 Zvedavkovci II (47)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (62)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (11)
- 20:15 Bob staviteľ II (18)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (2)
- 20:40 Slnečný Rej (4)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (15)
- 22:15 Myšiak Anatole (4)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (13)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (20)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (16)
- 01:00 Nočné vysielanie
- 07:00 Športové sekundy
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 22:00 Motoring
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:40 Don Matteo (Môj syn)
- 03:35 Na krok od neba (Strieborná levica 1/2)
- 04:30 Správy RTVS "N"
- 05:20 Počasie
- 05:30 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:10 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom bielili havrana)
- 06:15 Jakub a Flip
- 06:25 Príbeh rieky Poprad (6)
- 06:40 Odo
- 06:45 Nezbedný havran
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Jedna hviezdna noc)
- 07:15 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Duša ohňa)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Súťaž vo varení)
- 08:00 Čudná príroda
- 08:05 Čo budeme robiť
- 08:20 Superveda
- 08:30 Duel Junior
- 08:55 NAJpátrači
- 09:10 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:25 Hoodie
- 09:40 Hoodie
- 10:40 Toskánska vášeň II (10)
- 12:05 Toskánska vášeň II (11)
- 13:50 Záhady tela
- 15:10 Milujem Slovensko
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Nová Polhora)
- 09:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Cyklochodník Ohře (Ústecký kraj))
- 09:25 History
- 09:30 Noc v archíve
- 10:30 VAT
- 11:00 Jeden deň (Motormánia)
- 11:25 Generácia
- 11:55 Cesta
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:25 Naši synovia (Matúš)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:40 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:35 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Experiment: Nobelisti na Slovensku
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:25 Atletika - ME 2024 - Rím (1)
- 23:10 Góly–body–sekundy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 22:30 Šport+
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Velikonoční pivo
- 02:10 BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 IGNIS BRUNENSIS 2005
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Daleko, hluboko, a vysoko
- 07:45 Maurův odkaz
- 08:40 Já bych se tak ráda vdávala
- 09:35 Úsměvy Josefa Bláhy
- 10:20 Walker: Independence (2)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se ševcem šili čerti
- 14:15 Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil
- 14:55 Mykolko - hop!
- 15:25 Jak se zranit ve službě
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 00:10 Konec války v barvě (3)
- 01:00 Starobylé stavby II (Hagia Sophia)
- 01:50 Před půlnocí
- 02:20 Na moll
- 02:45 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka
- 02:50 Slavíčci podruhé
- 03:30 Historie.cs
- 04:20 Evropa dnes (Přírodní krásy okraje Evropy)
- 04:50 Auto moto svět
- 05:15 Auto moto test
- 05:30 V karavanu po Polsku (8)
- 06:00 Velká Británie z výšky (Wales)
- 06:50 Ztracené poklady Egypta (Ramesse Veliký - budovatel říše)
- 07:35 Cyklotoulky
- 07:50 Půvab rakouských hor (2)
- 08:35 Babylon
- 09:05 Letecké katastrofy (Únava a nedbalost)
- 09:50 Auto moto svět
- 13:00 Sláva vítězům (Ivan Lendl)
- 13:15 Nejdelší den
- 20:00 Tenká červená linie
- 22:50 Vanishing Point
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Týden v kultuře
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Kdopak by se Kafky bál)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Americké sexuální skandály
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (7)
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (8)
- 22:05 El Chapo II (4)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 09:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:35 COUNTRY
- 17:35 PÍSNIČKY STARÉ PRAHY
- 18:05 TELESHOPPING
- 18:50 ŠLÁGR MARKET
- 20:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:10 ZÁBAVA NA DVOJCE