Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:45 V pohorách po horách
- 13:20 Grotesky Laurela a Hardyho
- 13:40 V pohorách po horách
- 14:45 Noční univerzita
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 19:30 Bible v písku
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 20:05 Když bolí tělo
- 21:05 Moudrost mnichů
- 21:55 Noemova pošta
- 00:35 Šmolkovia (10)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop III (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (22)
- 03:20 Monchhichi II (18)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (32)
- 05:10 Bob staviteľ II (23)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (26)
- 05:55 Máša a medveď (65)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (1)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (10)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (20)
- 06:45 Ovečka Shaun (28)
- 07:05 Flopy (95)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (5)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (6)
- 08:10 Máša a medveď (65)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (21)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (5)
- 09:25 Esá z pralesa (2)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (22)
- 10:20 Bob staviteľ II (24)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci (2)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (14)
- 11:55 Ovečka Shaun (29)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (32)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (23)
- 14:45 Máša a medveď (66)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 15:35 Ohrozené druhy (5)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (15)
- 16:25 Bob staviteľ II (25)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (6)
- 16:45 Monchhichi II (19)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (27)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Ovečka Shaun (30)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (7)
- 19:15 Zvedavkovci (3)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (67)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (7)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (20)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (16)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (24)
- 23:50 Malý silák Bheem (33)
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - megality v meste Tiya)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Zločin a trest)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Lev Jašin: Brankár mojich snov
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipeniažteky)
- 16:00 Veda pre všetkých (Kvantová fyzika: krok do neznáma)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Róise & Frank
- 02:00 Slovensko v obrazoch
- 02:25 Správy :24
- 03:00 Svet v obrazoch
- 05:35 Peniaze
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:30 Interview :24
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 22:55 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 01:45 Naška, slečna z dobré rodiny
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:55 Jak se vede, sousede?
- 04:40 Přes nový práh
- 05:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (2)
- 09:40 Písničky z jednoho města
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 10:41 Kořeny lesa (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (6)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (10)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:45 Konec války v barvě (3)
- 01:30 Žiješ jenom 2x (7)
- 01:55 Čaj pro třetího
- 02:20 Carpe diem
- 02:50 Popcorn
- 03:15 Turnaj, který svět neviděl
- 04:10 Královničky
- 04:35 Na moll
- 05:00 Postřehy odjinud (Toskánsko očima Milana Fridricha)
- 05:05 Zázračné studánky (Po cestách poustevníka)
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Půvab rakouských hor (2)
- 11:05 Vzestup a pád lví smečky (1)
- 11:55 Šestinedělí napospas
- 12:25 Babylon
- 12:55 Klíč
- 13:20 Tajemství britských královských paláců (1)
- 16:35 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 17:00 Kalvárie lidických letců
- 17:30 Druhý život Lidic
- 20:00 Planeta opic
- 21:55 Mazaný Filip
- 23:40 Piráti na vlnách
- 00:00 Volební studio
- 01:00 Volební studio
- 02:00 Volební studio
- 03:00 Volební studio
- 04:00 Volební studio
- 05:00 Volební studio
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:15 Předpověď počasí
- 23:22 Zprávy ve 23
- 00:10 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:05 Moje zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Vraždy v Pregau (1)
- 22:10 El Chapo II (6)
- 23:05 El Chapo II (7)
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 04:55 Na plac!
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Kohoutek na víně s cibulovým pyré)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy