Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:45 Kořeny (Sladké mámení)
- 09:40 Kořeny (Obr)
- 10:30 Kořeny (Rozdělovník skály)
- 11:20 Kořeny (Duté srdce)
- 00:00 Vista Point (Denver)
- 00:27 Global Treasures (Geghard)
- 00:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 00:43 Global Treasures (Karnak)
- 00:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 01:00 Vista Point (Tallinn)
- 01:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 01:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 02:00 Terra Mystica (Angkor)
- 02:28 Global Treasures (Knossos)
- 02:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 02:50 Global Treasures (Kyoto)
- 03:00 Vista Point (Quito)
- 03:27 On Tour (Hurtigruten)
- 03:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 04:00 7 Days (Alto Adige)
- 04:53 Planet Terra (Aksum)
- 05:00 Vista Point (Mandalay)
- 05:27 Global Treasures (Jaipur)
- 05:38 Planet Terra (Kashan)
- 05:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 05:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 06:00 7 Days (Java)
- 06:53 Planet Terra (Toledo)
- 07:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 07:29 Vista Point (Marseille)
- 07:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 08:00 Vista Point (Ticino)
- 08:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 08:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 08:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 08:54 Planet Terra (Sirmione)
- 09:00 Vista Point (Berlin)
- 09:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 09:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 09:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 09:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 12:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 12:27 Vista Point (Casablanca)
- 12:54 Planet Terra (Ibiza)
- 13:00 Nature Wonders (Acadia)
- 13:11 Global Treasures (Kailash)
- 13:22 Vista Point (Lisboa)
- 13:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 14:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 14:27 Vista Point (Lapland)
- 14:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 15:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 15:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 22:00 Vista Point (Vancouver)
- 22:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 22:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 23:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 23:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 23:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 23:50 Global Treasures (Harar)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PETERKA & SPOL. VYLÉČÍ VÁŠ BOL
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:05 COUNTRY OKÉNKO
- 09:30 MOJE NEJ PÍSNIČKY
- 11:05 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 MOJE ŘEMESLO
- 14:25 POZDRAV Z CIZINY
- 14:50 HUDBA BEZ HRANIC
- 16:55 CHVILKA S PÍSNIČKOU
- 17:05 KÁVIČKA S KOLLÁROVCAMI
- 18:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 MÁRASHOW
- 23:30 DOBROU NOC
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 Premium Káva
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 Dobrou chuť s Premiem
- 13:00 Premium Siesta
- 14:00 Hitpanorama
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 Premium Pódium
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 Premium Trikolora
- 20:30 Premium country
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:20 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 Přestávka ve vysílání 08:30-09:55
- 09:55 ŠLÁGR MARKET
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 18:00 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 Přestávka ve vysílání 19:00-21:55
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Semja na ura!
- 00:40 Kumi-Kumi
- 01:35 Barboskiny
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Shkolnyjj avtobus Gordon
- 04:00 DinoSiti
- 05:00 Super MJaU
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Fiksiki. Dajj pjat!
- 07:50 Um i Khrum
- 09:00 Semja na ura!
- 09:25 Turbozavry
- 12:00 Eda na ura! Kak v skazke
- 12:20 KOShEChKI-SOBAChKI
- 13:20 Shmjak. Volshebnaja lavka Esenii
- 14:10 Nik-izobretatel
- 15:40 Luntik
- 19:10 Oranzhevaja korova
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Bolshoe puteshestvie
- 21:35 Masha i Medved
- 22:30 Eda na ura! Kak v skazke
- 22:50 Eralash
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Coffee & TV
- 12:00 Hot.now
- 13:00 Countdown Deluxe
- 15:00 Teufel Top Ten
- 15:51 Hits Only
- 17:00 Update Deluxe
- 18:00 Hits Only
- 19:00 New Arrivals
- 20:00 Chefsessel
- 22:00 Top 25