Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Vista Point (Vancouver)
- 00:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 00:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 01:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 01:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 01:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 01:50 Global Treasures (Harar)
- 02:00 On Tour (Ruta del Altiplano)
- 02:27 Vista Point (Cuba)
- 02:54 Planet Terra (The Jacobite)
- 03:00 Travel Stories (Gyarong Valley)
- 03:11 Global Treasures (Spissky hrad)
- 03:22 Esovision (Desert Oasis)
- 03:50 Global Treasures (Xumifushou Miao)
- 04:00 Vista Point (Bhutan)
- 04:27 Nature Wonders (Danube Watermeadow)
- 04:38 Planet Terra (Dubai)
- 04:43 Global Treasures (Kernave)
- 04:54 Planet Terra (Nazca)
- 05:00 Cosmos Global (The Lakes of the Great Rift Valley)
- 05:53 Planet Terra (Pinnawela)
- 06:00 Vista Point (Liechtenstein)
- 06:27 Global Treasures (Jordans Crusader Castles)
- 06:38 Planet Terra (Rab)
- 06:43 Nature Wonders (Torres Del Paine)
- 06:54 Planet Terra (Cornwall)
- 07:00 On Tour (Amalfitana)
- 07:29 Doc Time (Berkutschi Eagle Hunters in Altai)
- 07:55 Planet Terra (El Calafate)
- 08:00 7 Days (Alto Adige)
- 08:53 Planet Terra (Aksum)
- 09:00 Vista Point (Mandalay)
- 09:27 Global Treasures (Jaipur)
- 09:38 Planet Terra (Kashan)
- 09:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 09:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 10:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 10:27 Vista Point (Lapland)
- 10:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 11:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 11:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 12:00 Vista Point (Ticino)
- 12:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 12:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 12:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 12:54 Planet Terra (Sirmione)
- 13:00 Vista Point (Berlin)
- 13:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 13:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 13:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 13:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 16:00 7 Days (Java)
- 16:53 Planet Terra (Toledo)
- 17:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 17:29 Vista Point (Marseille)
- 17:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 18:00 Terra Mystica (Angkor)
- 18:28 Global Treasures (Knossos)
- 18:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 18:50 Global Treasures (Kyoto)
- 19:00 Vista Point (Quito)
- 19:27 On Tour (Hurtigruten)
- 19:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 20:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 20:27 Vista Point (Casablanca)
- 20:54 Planet Terra (Ibiza)
- 21:00 Nature Wonders (Acadia)
- 21:11 Global Treasures (Kailash)
- 21:22 Vista Point (Lisboa)
- 21:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 22:00 Vista Point (Denver)
- 22:27 Global Treasures (Geghard)
- 22:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 22:43 Global Treasures (Karnak)
- 22:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 23:00 Vista Point (Tallinn)
- 23:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 23:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 ODPOLEDNÍ STUDIO
- 18:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 Folk klub
- 12:00 TELESHOPPING
- 12:15 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB
- 22:50 PREMIUM PŮLNOČNÍ JÍZDA
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 Přestávka ve vysílání 12:00-13:55
- 13:55 ŠLÁGR MARKET
- 17:55 ŠLÁGR MARKET
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Turbozavry
- 01:30 Smeshariki
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Masha i Medved
- 04:00 Domiki
- 05:00 Oranzhevaja korova
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Sinijj traktor
- 07:30 Eda na ura! Kak v skazke
- 07:50 Nik-izobretatel
- 09:20 Tri kota
- 12:00 Drakoshija
- 13:10 Barboskiny
- 14:10 Semja na ura!
- 14:35 KOShEChKI-SOBAChKI
- 15:30 Turbozavry
- 16:20 Eralash
- 17:30 Mi-Mi-Mishki
- 18:50 Carevny
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Skazochnyjj patrul. Khroniki chudes
- 21:30 DinoSiti
- 22:50 Eralash
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 DJ Night Deluxe by Kontor records
- 03:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Coffee & TV
- 12:30 Top 25
- 14:00 Update Deluxe
- 15:00 Ligaticker
- 18:00 Hits Only
- 20:00 Disco Deluxe
- 23:00 Hitshaker Deluxe