Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Honduras: Skôr, než odídu
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 08:45 LUXáreň
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:15 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 František - pápež prekvapení
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Na ceste v rodine
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Katolícka Austrália
- 18:25 Svätá zem - chrám nádeje
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Vtáčik
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Večer z nádvoria
- 23:00 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 23:10 Dá sa to aj inak
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Na pořadu rodina (5)
- 07:10 Kmochův Kolín 2019
- 07:35 Hovory z Rekovic
- 07:50 Klid zbraní
- 08:15 Buon giorno s Františkem
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Můj chrám
- 09:45 Outdoor Films
- 11:15 Leh - Hedvábná cesta
- 11:30 Živě s Noe
- 11:45 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 V pohorách po horách
- 12:15 Klapka
- 13:20 První křesťané
- 14:00 František Derfler u stolu
- 14:50 Noční univerzita
- 15:45 Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
- 16:10 V souvislostech
- 16:35 Poutníci času
- 17:00 Expedice Monoxylon
- 17:25 Sedmihlásky
- 17:30 Příběhy z Dobré Knihy
- 17:40 Přejeme si...
- 20:05 Přesah
- 20:50 Charita pro Ukrajinu v čase války
- 21:15 Vezmi a čti
- 21:30 800 let Sekulárního řádu svatého Františka
- 22:05 S NOACHem po Izraeli
- 22:35 Kulatý stůl
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (42)
- 00:10 Kikoriki (8)
- 00:20 Flopy (104)
- 00:35 Šmolkovia (28)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (51)
- 01:10 Esá z pralesa (44)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (39)
- 01:35 Volám sa Caillou V (20)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (9)
- 02:15 Panda a Krash (21)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (10)
- 02:55 Myšiak Anatole (10)
- 03:20 Monchhichi (3)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (8)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ (15)
- 05:25 Ocko hrdina (17)
- 05:30 Duda a Dada (1)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (50)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (43)
- 06:30 Ocko hrdina (18)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (4)
- 06:40 Veselé zajačiky III (4)
- 06:45 Ovečka Shaun II (30)
- 06:55 Eggy Pops II (12)
- 07:00 Maličké príšerky II (1)
- 07:05 Flopy (104)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (15)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (10)
- 07:55 Drobčekovia (1)
- 08:10 Máša a medveď (25)
- 08:20 Veselé zajačiky III (5)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (18)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (17)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (50)
- 09:15 Slnečný Rej (9)
- 09:25 Esá z pralesa (44)
- 09:35 Veselé zajačiky III (6)
- 09:40 Ruby z dúhy II (2)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 10:20 Bob staviteľ (16)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (13)
- 10:55 Zvedavkovci (44)
- 11:10 Monchhichi (3)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (11)
- 11:25 Malý medvedík (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (35)
- 11:55 Ovečka Shaun II (31)
- 12:00 Volám sa Caillou V (20)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 12:30 Polly Pocket (1)
- 12:35 Flopy (105)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (10)
- 13:40 Malý silák Bheem (4)
- 13:45 Veselé zajačiky III (7)
- 13:50 Panda a Krash (21)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (9)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (51)
- 14:40 Maličké príšerky II (2)
- 14:45 Máša a medveď (26)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 15:20 Esá z pralesa (45)
- 15:35 Ohrozené druhy (15)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (39)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 16:25 Bob staviteľ (17)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (18)
- 16:45 Monchhichi (4)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (51)
- 17:05 Mucha Why (18)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (27)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (21)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (32)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (11)
- 19:15 Zvedavkovci (45)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (27)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 20:05 Esá z pralesa (46)
- 20:15 Bob staviteľ (15)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (19)
- 20:40 Slnečný Rej (10)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (2)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (40)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (5)
- 22:15 Myšiak Anatole (11)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (28)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (40)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (10)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Veselé zajačiky III (8)
- 23:50 Malý silák Bheem (5)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Drahomír Piok
- 12:15 Sci Aps 200
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 WTA 125 - Valencia Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 WTA 125 - Valencia Open
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:30 Počasie
- 01:40 Toni - pôrodný asistent (Ukradnuté sny)
- 03:10 Hotel Portofino (5)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slzy v daždi 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Alaba)
- 16:50 Destinácie (Austrália, krajina zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Bennyho tajomstvo)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Vidiecky kabaret
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Generácia
- 09:30 Orientácie
- 09:55 Cesta
- 10:20 Skon Paľa Ročku
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Karamelové smajliguľôčky)
- 14:05 Rómsky dom
- 14:40 Slobodní
- 16:00 Ako to funguje (5)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Bez názvu
- 00:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:40 Svet v obrazoch
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 02:55 Počasie
- 03:05 Večera s Havranom: Havran na ceste: Strážky - Betliar
- 04:05 Archív :24
- 04:35 Správy :24
- 05:00 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:35 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (6)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 08:05 Futbal - Copa América 2024 (5)
- 09:55 Tipos Iná liga
- 12:20 Cyklopotulky
- 12:30 Motorizmus - TCR Eastern Europe 2024
- 13:50 Volejbal - Liga národov 2024
- 18:20 Motorizmus - FIM Speedway Grand Prix 2024 - highlighty (5)
- 19:05 Slovensko: Krajina športu
- 19:20 Storočie športu
- 19:30 Šport:24
- 23:35 Góly–body–sekundy
- 23:50 Futbal - Copa América 2024 (7)
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:05 Konec války v barvě (5)
- 00:50 Žiješ jenom 2x (9)
- 01:15 Notes
- 02:00 Čaj pro třetího
- 02:25 Designtrend
- 02:45 Legendy záchranářství (Autobusy a tramvaje)
- 03:20 Lidé z pravěku
- 03:50 Spojeni životem, kamerou a folklorem
- 04:15 Před půlnocí
- 04:40 Na moll
- 05:05 Zázračné studánky (Modlivým dolem za svatou paní)
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 12:25 Klíč
- 12:50 Cesty víry (Arcibiskup Jan)
- 13:20 Svět zvířat (Klokani)
- 23:05 Zahrajte mi Misty
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Hana Zagorová a Štefan Margita
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Marek Eben a Markéta Fišerová
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Vraždy v Pregau (3)
- 22:10 El Chapo II (10)
- 23:05 El Chapo II (11)
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Kaponáta s chřestem a kozím sýrem)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Creme bruelle s marinovaným ovocem)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 00:10 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (48)
- 00:15 Milujeme auta (49)
- 00:45 Eastside Motors: Krasavci! (50)
- 01:35 AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (51)
- 02:15 Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (52)
- 02:45 FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (53)
- 03:15 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (54)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (55)
- 04:40 Icon - návrat do budoucnosti (56)
- 05:10 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (57)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Toyota Celica (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (5)
- 07:10 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (6)
- 07:40 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 08:35 Blochovy rozbory (9)
- 09:05 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (10)
- 09:10 Milujeme auta (11)
- 09:40 Zprávy (12)
- 09:45 Eastside Motors: Krasavci! (13)