Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:15 Tvorivo
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Dá sa to aj inak
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 František - pápež prekvapení
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:45 Čakanie
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 TV LUX deťom
- 16:30 Ichtis - antivírus pre deti
- 16:40 Rozprávočka
- 17:00 Tvorivo
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Quo vadis
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Katolícka Austrália
- 22:55 Svätá zem - chrám nádeje
- 23:20 Medzi riadkami
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Zdeněk Pololáník skladatel
- 00:30 Svět – Neobyčejné ženy
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (6)
- 07:05 Zpravodajské Noeviny
- 07:25 Poutníci času
- 07:45 V pohorách po horách
- 07:55 Noční univerzita
- 10:05 Zachraňme kostely
- 10:25 Poslové naděje
- 10:55 Milíře z minulosti do současnosti
- 11:18 Sedmihlásky
- 11:30 Živě s Noe
- 11:45 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Haná úrodná a neznámá
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:10 Strýček Emu
- 18:30 Daruj písničku
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 V pohorách po horách
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Adorace
- 21:10 První křesťané
- 21:40 Malý Cambridge
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (44)
- 00:10 Kikoriki (10)
- 00:20 Flopy (96)
- 00:35 Šmolkovia (30)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (1)
- 01:10 Esá z pralesa (50)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (43)
- 01:35 Volám sa Caillou V (24)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (11)
- 02:15 Panda a Krash (23)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (12)
- 02:55 Myšiak Anatole (14)
- 03:20 Monchhichi (9)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (10)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ (21)
- 05:25 Ocko hrdina (21)
- 05:30 Duda a Dada (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (2)
- 05:55 Máša a medveď (31)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (49)
- 06:30 Ocko hrdina (22)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (6)
- 06:40 Veselé zajačiky III (14)
- 06:45 Ovečka Shaun II (36)
- 06:55 Eggy Pops (1)
- 07:00 Maličké príšerky II (5)
- 07:05 Flopy (96)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (17)
- 07:25 Koyaa (2)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (14)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (31)
- 08:20 Veselé zajačiky III (15)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (20)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (23)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (2)
- 09:15 Slnečný Rej (13)
- 09:25 Esá z pralesa (50)
- 09:35 Veselé zajačiky III (16)
- 09:40 Ruby z dúhy II (8)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 10:20 Bob staviteľ (22)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (15)
- 10:55 Zvedavkovci (50)
- 11:10 Monchhichi (9)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (13)
- 11:25 Malý medvedík (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (39)
- 11:55 Ovečka Shaun II (37)
- 12:00 Volám sa Caillou V (24)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (39)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:15 Myšiak Anatole (14)
- 13:40 Malý silák Bheem (8)
- 13:45 Veselé zajačiky III (17)
- 13:50 Panda a Krash (23)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (1)
- 14:40 Maličké príšerky II (6)
- 14:45 Máša a medveď (32)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (5)
- 15:20 Esá z pralesa (51)
- 15:35 Ohrozené druhy (17)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (43)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 16:25 Bob staviteľ (23)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (24)
- 16:45 Monchhichi (10)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (3)
- 17:05 Mucha Why (20)
- 17:15 Zábavné zvieratká (15)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (31)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (25)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (38)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (15)
- 19:15 Zvedavkovci II (2)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (33)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (52)
- 20:15 Bob staviteľ (21)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (25)
- 20:40 Slnečný Rej (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (6)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (44)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (11)
- 22:15 Myšiak Anatole (15)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (32)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (44)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (12)
- 23:35 Mášine rozprávky (12)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (40)
- 23:45 Veselé zajačiky III (18)
- 23:50 Malý silák Bheem (9)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Drahomír Piok
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open 2024
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Sci Aps 200
- 18:20 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open 2024
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 01:10 Správy RTVS "N"
- 02:00 Počasie
- 02:10 Don Matteo (Mimo hry)
- 03:10 Candice Renoirová (Tichá voda brehy myje)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 04:55 Počasie
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Čím väčšia partia, tým väčšia psina)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Hviezdy za nič nemôžu)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - katedrály a procesie)
- 16:50 Destinácie (Ekvádor a Henri Michaux)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Ostré pazúry)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Môj priateľ Jeff
- 23:50 Komisár Montalbano (Hrnčiarovo pole)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Čistý ako zo škatuľky)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:35 Profily - Arcélek
- 09:00 Regina
- 10:00 Chlapské leto
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajliquesadilla)
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Výlet s mravcami)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:45 Turnaj snov
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:55 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:55 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (10)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:05 Správy RTVS „N“
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 11:35 Cyklopotulky
- 11:50 Futbal - Copa América 2024 (10)
- 16:25 ŠportMotor
- 16:40 Slovensko: Krajina športu
- 16:50 Tipos Iná liga
- 17:20 Olympijský magazín
- 17:40 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 22:45 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 23:40 Góly–body–sekundy
- 23:50 Futbal - Copa América 2024 (11)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Zdravý les
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Renaty Prokopové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Bez slitování)
- 09:50 Já už vím...
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (35)
- 13:20 Horákovi (36)
- 14:15 Chvíle pro písničku
- 14:30 Melodie, které se vracejí s Milanem Chladilem
- 14:55 Neviditelní (1)
- 15:55 Magnum (Nikdy více)
- 16:45 Na cestě po jihokorejském Pusanu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (18)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (1)
- 21:40 Angličanka (1)
- 00:45 Nezákonná těžba dřeva - skandální odhalení
- 01:40 Žiješ jenom 2x (10)
- 02:05 Po stopách draka
- 02:35 Na hranici tradic (Krajka bílá, krajka dřevěná)
- 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Náš soused netopýr
- 10:20 Dokonalí mořští predátoři (2)
- 11:10 Air Force One: Létající pevnost
- 11:55 Babylon
- 14:10 Velké stroje zblízka II (Silniční vlak)
- 14:55 Rozdělený mozek
- 15:50 Televizní klub neslyšících
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:20 Naše zprávy
- 00:35 Příběh velké lásky - Klára a Ivan Trojanovi
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 TOP - Muzikály
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Spalovač mrtvol
- 21:30 Nikdo není perfektní
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:50 Ostříháno
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (49)
- 00:45 Blochovy rozbory (50)
- 01:10 Blochovy rozbory (51)
- 01:40 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (52)
- 01:45 Milujeme auta (53)
- 02:10 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (54)
- 03:00 Geniální exotická auta: Audi A2 (55)
- 03:30 Přednost v jízdě: Mercedes EQE (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (58)
- 04:15 FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (59)
- 04:45 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (60)
- 05:10 Zprávy (61)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Toyota Celica (9)
- 16:10 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (29)
- 16:15 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (30)
- 16:30 Zprávy (31)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (32)
- 16:50 Garáž 21 (33)
- 17:15 Poklady v garáži (34)
- 17:45 Poklady v garáži (35)
- 00:00 Vista Point (Ticino)
- 00:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 00:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 00:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 00:54 Planet Terra (Sirmione)
- 01:00 Vista Point (Berlin)
- 01:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 01:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 01:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 01:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 02:00 Nature Parks (Grand Canyon Park)
- 02:48 Global Treasures (Szent Istvan Bazilika)
- 03:00 Gardens of the World (Mainau)
- 03:29 On Tour (Beneath the Himalayas)
- 03:55 Planet Terra (Poznan)
- 04:00 7 Days (Java)
- 04:53 Planet Terra (Toledo)
- 05:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 05:29 Vista Point (Marseille)
- 05:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 06:00 Vista Point (Vancouver)
- 06:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 06:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 07:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 07:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 07:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 07:50 Global Treasures (Harar)
- 12:00 Terra Mystica (Angkor)
- 12:28 Global Treasures (Knossos)
- 12:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 12:50 Global Treasures (Kyoto)
- 13:00 Vista Point (Quito)
- 13:27 On Tour (Hurtigruten)
- 13:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 14:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 14:27 Vista Point (Casablanca)
- 14:54 Planet Terra (Ibiza)
- 15:00 Nature Wonders (Acadia)
- 15:11 Global Treasures (Kailash)
- 15:22 Vista Point (Lisboa)
- 15:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 16:00 Vista Point (Denver)
- 16:27 Global Treasures (Geghard)
- 16:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 16:43 Global Treasures (Karnak)
- 16:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 17:00 Vista Point (Tallinn)
- 17:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 17:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 20:00 7 Days (Alto Adige)
- 20:53 Planet Terra (Aksum)
- 21:00 Vista Point (Mandalay)
- 21:27 Global Treasures (Jaipur)
- 21:38 Planet Terra (Kashan)
- 21:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 21:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 22:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 22:27 Vista Point (Lapland)
- 22:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 23:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 23:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:25 COUNTRY OKÉNKO
- 09:00 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 09:30 CHVILKA S...
- 10:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:30 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 ABECEDA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ZLATÝ ŠLÁGR 2024
- 18:40 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:55 CHVILKA S...
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU
- 22:25 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITUL TÝDNE
- 22:55 PESNIČKOVÉ 5X PREČO
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUTŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB - David Vaš
- 22:23 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:15 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:15 ŠLÁGR MARKET
- 11:20 COUNTRY
- 12:00 EVERGREENY
- 12:40 POP ZÁBAVA
- 13:10 ŠLÁGR MARKET
- 14:25 CHVILKA S COUNTRY
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:50 ČAS NA DECHOVKU
- 16:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:45 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 CHVILKA S...
- 19:35 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 19:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:35 POP ZÁBAVA
- 21:10 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 22:00 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Studija Kaljaki-Maljaki
- 00:40 Super MJaU
- 01:30 Smeshariki
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Masha i Medved
- 04:00 Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
- 04:55 Fiksiki
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Otrjad-A. Igrushki-spasateli
- 07:30 Mi-Mi-Mishki
- 10:00 Smeshariki
- 11:00 Masha i Medved
- 12:00 Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
- 12:55 Fiksiki
- 14:00 Mi-Mi-Mishki
- 15:00 Mashinki
- 18:00 Smeshariki
- 19:00 Masha i Medved
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
- 21:10 Fiksiki
- 22:15 Otrjad-A. Igrushki-spasateli
- 23:15 Mi-Mi-Mishki
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Make My Day
- 13:00 Hot.now
- 15:00 Hits Only
- 17:00 Hits Only
- 18:00 Hot.now
- 19:00 Countdown Deluxe
- 20:00 Teufel Top Ten
- 20:51 Hits Only
- 21:00 Jukebox
- 23:00 Rock Antenne Deluxe