Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Halier chudobnej vdovy
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 08:45 Klubovka
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Túžba za večnými výšinami
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Quo vadis
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Katolícka Austrália
- 18:25 Jedna Zambia, jeden národ
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Ex
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Pod javiskom
- 23:00 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 23:10 Ovocie koncilu
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 V pohorách po horách
- 07:10 Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
- 07:30 Bača Milan od Juraja do Šimona
- 07:55 Nebojte se...
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Řeka Kamenice
- 09:30 Outdoor Films s Richardem Štěpánkem (80)
- 11:05 Pěšky hezky česky
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 První křesťané
- 13:20 Sýrie – Není to konec
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Romové v Unii, Romové na Moravě
- 14:50 Noční univerzita
- 16:00 V souvislostech
- 16:20 Naše peníze, jejich osud
- 17:15 Kaplani naděje
- 17:30 Můj chrám
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Divadélko Bubáček (1)
- 18:30 Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
- 18:50 Můj chrám
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Bible v písku
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Dům ze skla?
- 21:10 Artbitr - Kulturní magazín
- 21:25 Za obzorem
- 22:00 Albánie – Metanoia
- 22:30 Kulatý stůl
- 23:55 Cena Celestýna Opitze
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (35)
- 00:10 Kikoriki (1)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (19)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (44)
- 01:10 Esá z pralesa (23)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (27)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop III (13)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi II (37)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 04:20 Malý medvedík (39)
- 04:45 Ruby z dúhy (7)
- 05:10 Bob staviteľ II (46)
- 05:25 Ocko hrdina (3)
- 05:30 Duda a Dada (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (38)
- 05:55 Máša a medveď (6)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (22)
- 06:30 Ocko hrdina (4)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (17)
- 06:40 Veselé zajačiky (25)
- 06:45 Ovečka Shaun II (9)
- 06:55 Eggy Pops II (5)
- 07:00 Maličké príšerky (4)
- 07:05 Flopy (101)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (10)
- 07:25 Koyaa (9)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (18)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (6)
- 08:20 Veselé zajačiky (26)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (13)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (24)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (38)
- 09:15 Slnečný Rej (21)
- 09:25 Esá z pralesa (23)
- 09:35 Veselé zajačiky II (1)
- 09:40 Ruby z dúhy (7)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 10:20 Bob staviteľ II (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (6)
- 10:55 Zvedavkovci (23)
- 11:10 Monchhichi II (37)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (4)
- 11:25 Malý medvedík (39)
- 11:50 Panda a Kiwi (23)
- 11:55 Ovečka Shaun II (10)
- 12:00 Volám sa Caillou V (8)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (21)
- 12:30 Polly Pocket (16)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (8)
- 13:15 Myšiak Anatole (21)
- 13:40 Malý silák Bheem (44)
- 13:45 Veselé zajačiky II (2)
- 13:50 Panda a Krash (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (44)
- 14:40 Maličké príšerky (5)
- 14:45 Máša a medveď (7)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (23)
- 15:20 Esá z pralesa (24)
- 15:35 Ohrozené druhy (10)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (27)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 16:25 Bob staviteľ II (48)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (25)
- 16:45 Monchhichi II (38)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (39)
- 17:05 Mucha Why (14)
- 17:15 Zábavné zvieratká (4)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (13)
- 17:35 Ruby z dúhy (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (11)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (19)
- 19:15 Zvedavkovci (24)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (8)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 20:05 Esá z pralesa (25)
- 20:15 Bob staviteľ II (46)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (26)
- 20:40 Slnečný Rej (22)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (14)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi II (39)
- 22:15 Myšiak Anatole (22)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (14)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (28)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (22)
- 23:45 Veselé zajačiky II (3)
- 23:50 Malý silák Bheem (45)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 HyVee Perks 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Japonsko - Indonézia
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 ME v zápasení
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME v karate
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Počasie
- 01:45 Toni - pôrodný asistent (Útek z hniezda)
- 03:15 Hotel Portofino (4)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Hranica 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia kmeň Amhara)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Napospas osudu)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Zbor rockerov
- 22:00 Reportéri
- 22:30 Strážmajster Topinka (Zločin na farme)
- 23:25 Agatha Christie: Poirot (Hodiny)
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Český magazín
- 09:00 Generácia
- 09:25 Orientácie
- 09:55 Televízny klub nepočujúcich
- 10:25 Šťastie zberateľov
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajliplacky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Gemer v Košickom kraji)
- 12:25 SK dejiny (Škola, žiak a učiteľ v 20. storočí)
- 13:20 Peniaze
- 13:55 Rain Man
- 16:05 Veda pre všetkých (Tektonické platne: Veľké otrasy)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 18:00 Halali
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Môj drahý kapitán
- 23:40 Blúdiaci Holanďan Ľubomír Feldek
- 00:00 Správy :24
- 00:25 Počasie
- 00:30 O 5 minút 12 "N"
- 01:40 Svet v obrazoch
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 02:55 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom
- 04:15 Archív :24
- 04:40 Správy :24
- 05:05 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:35 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:55 Rýchlostná kanoistika
- 01:55 Správy RTVS „N“
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 12:05 Cyklopotulky
- 12:15 Basketbal FIBA/SBA 3x3 tour (4)
- 16:10 Dostihy 2024 - magazín (5)
- 16:55 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 17:15 Sila pohybu
- 17:40 Motorizmus - TCR Eastern Europe 2024
- 18:15 Motorizmus - TCR Eastern Europe 2024
- 18:45 Motorizmus
- 19:15 Olympijský magazín
- 19:35 Futbal - Highlighty La Ligy
- 20:30 O športe
- 21:30 Športové ozveny
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 Gejzír
- 01:05 Hobby naší doby
- 01:30 Život je pes (6)
- 02:15 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Koptashow
- 03:55 Stíny tanečního kroku
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (3)
- 09:40 Chvíle pro písničku
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (6)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (21)
- 13:20 Horákovi (22)
- 14:15 Konkurs
- 15:05 Nemocnice na kraji města (4)
- 15:55 Magnum (Na Havaji nešňupejte, první část)
- 16:45 Na cestě po novozélandském Coromandelu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (11)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (11)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Praze 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (3)
- 23:10 Litviněnko (4)
- 00:55 Miri fajta
- 02:10 Konec války v barvě (4)
- 02:55 Žiješ jenom 2x (8)
- 03:20 Na hranici tradic (Mlynář IV.)
- 03:45 V zajetí železné opony (Kolektivní vražda)
- 04:00 Jak se modlí muklové
- 04:25 Šedesátkové retro
- 04:55 Televizní klub neslyšících
- 05:20 Zajímavosti z regionů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 10:15 Velká Británie z výšky (Skotsko)
- 11:10 Muzeum stavebnice Merkur
- 11:20 Babylon
- 11:50 Nádherná Amerika II (Arizona)
- 20:00 Spartakus (1)
- 21:50 Spartakus (2)
- 23:20 Tenkrát podruhé
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:00 Moje zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Vraždy v Pregau (2)
- 22:10 El Chapo II (8)
- 23:05 El Chapo II (9)
- 02:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:45 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:00 Opel Astra (45)
- 00:15 Milujeme auta (46)
- 00:45 Eastside Motors: Ztrátový obchod? (47)
- 01:35 JAR: Země automobilových veteránů (48)
- 02:15 Rychlé kolo: Audi A1 MTM (49)
- 02:45 Rychlé kolo: Mercedes A45 AMG (50)
- 03:15 Rychlé kolo: Suzuki Swift Sport (51)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Honda e:Ny1 (52)
- 04:25 Top 10: Ranking Show (53)
- 05:10 Test automobilu: Peugeot 308 SW (54)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Porsche 944 S (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: Porsche Boxter (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Chevrolet Corvette C8 Z06 (5)
- 07:10 Drag Race: Mercedes AMG (6)
- 07:40 Racing Files: Legendární závodní dráhy (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 08:55 Opel Astra (9)
- 09:10 Blochovy rozbory (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Eastside Motors: Ztrátový obchod? (12)
- 18:15 Racing Files: Legendární závodní dráhy (33)
- 18:45 Blochovy rozbory (34)
- 19:30 Opel Astra (35)
- 19:45 Milujeme auta (36)