Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Čakanie
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Katolícka Austrália
- 03:55 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Prehľad katolíckych periodík
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Quo vadis
- 09:05 Klubovka
- 09:35 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:00 Svätá omša z Bratislavy - Kalvárie
- 11:40 Spravodajský súhrn
- 12:00 Anjel Pána
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:00 Litánie k všetkým svätým
- 14:20 Vtáčik
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 TV LUX deťom
- 15:35 Brat František
- 16:05 Rozprávočka
- 16:20 Viera, nádej a láska
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Láska a rodičovstvo
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Stopy Krista v Ríme
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:25 Nepřítelem osudu
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Večer chval
- 07:05 Slovo na neděli
- 07:30 Jak potkávat svět
- 09:00 Strážnice žije!
- 09:05 V pohorách po horách
- 09:15 Poletuchy
- 10:00 Mše svatá
- 11:05 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 Muzikanti, hrajte
- 13:25 V souvislostech
- 13:45 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
- 14:35 Svatá Kateřina Labouré
- 15:25 Zachraňme kostely
- 15:45 Strážnice žije!
- 16:00 To nejlepší na konec
- 17:30 V pohorách po horách
- 17:40 Na elektrokole na st. hrad Liptov
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Ovečky
- 18:25 Bratr oheň: Bratři v Maroku
- 18:50 Strýček Emu
- 19:10 Zakarpatská Ukrajina
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen II (5)
- 21:00 Dobrodružství před kamerou
- 22:20 Koncert FolkloreClassic
- 23:10 Galicijský poutník
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (27)
- 00:10 Kikoriki (19)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (8)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (36)
- 01:10 Esá z pralesa (51)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (14)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop (3)
- 02:15 Panda a Krash (6)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (21)
- 02:55 Myšiak Anatole (5)
- 03:20 Monchhichi II (16)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (6)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (31)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ (34)
- 05:25 Ocko hrdina (12)
- 05:30 Duda a Dada (12)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (63)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (48)
- 06:30 Ocko hrdina (13)
- 06:35 Zábavné zvieratká (20)
- 06:45 Bob staviteľ (35)
- 06:55 Ovečka Shaun (8)
- 07:00 Maličké príšerky II (15)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:10 Flopy (101)
- 08:25 Volám sa Caillou V (19)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (3)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (25)
- 09:15 Slnečný Rej (5)
- 09:25 Esá z pralesa (51)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (6)
- 09:40 Ruby z dúhy II (8)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (6)
- 10:20 Bob staviteľ (36)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky II (16)
- 10:55 Zvedavkovci II (49)
- 11:10 Monchhichi II (16)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (13)
- 11:25 Malý medvedík (31)
- 11:50 Dumper a Skoop (3)
- 12:00 Eggy Pops (5)
- 12:05 Maličké príšerky II (17)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (10)
- 12:15 Ovečka Shaun (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (5)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:15 Myšiak Anatole (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (15)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (7)
- 13:50 Panda a Krash (6)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (36)
- 14:40 Maličké príšerky II (18)
- 14:45 Máša a medveď (63)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 15:20 Esá z pralesa (52)
- 15:35 Príbeh z čarovnej záhrady (1)
- 16:30 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 17:05 Bob staviteľ (34)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (10)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (5)
- 19:15 Zvedavkovci II (50)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (64)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 20:05 Esá z pralesa (1)
- 20:15 Bob staviteľ (37)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (4)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (14)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (17)
- 22:15 Myšiak Anatole (6)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (50)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (50)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (21)
- 23:35 Mášine rozprávky (21)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (6)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (8)
- 23:50 Duda a Dada (12)
- 01:30 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Drahomír Piok
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Drahomír Piok
- 12:15 Tennessee Lottery 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 WTA 125 - Valencia Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Nebíčko v papuľke
- 04:25 Správy RTVS "N"
- 05:20 Počasie
- 05:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 05:40 Zaži to!
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom prišli o chalúpku)
- 06:05 Jurošík
- 06:15 Medvedík Pompon (Žúbková myška)
- 06:20 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:45 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Piano)
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Rozlúčka so Snorkou)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Povedz to kvetmi)
- 07:55 Zázračný ateliér
- 10:00 Autosalón
- 10:30 Pohľady zhora III (Nové Anglicko zhora)
- 11:25 Gastromap
- 11:55 O 5 minút 12
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Cibuľa)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (6)
- 23:05 Fantomas kontra Scotland Yard
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Domáci miláčikovia)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Herbárium (Baza čierna)
- 10:00 Halali
- 10:25 Na zelenej adrese
- 11:00 Família (Família - Ži a miluj)
- 11:30 Koncerty komornej hudby (Boris Lenko - akordeón)
- 11:40 Pod vŕbou
- 13:00 Anjeli strážni Borisa Filana
- 13:30 Odhodlaní putovať
- 14:00 Orientácie
- 14:35 Sviatok pod Poľanou
- 16:10 Fashion Ballet
- 16:25 Fashion Ballet
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Balenie na výlet)
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Boxer
- 22:00 V mene otca
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 00:55 Slovensko v obrazoch
- 01:20 Týždeň vo svete
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Sobotné dialógy
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly-body-sekundy
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 KULTÚRA SK
- 09:40 Téma :24
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Cez lupu
- 23:00 Správy :24
- 23:25 O 5 minút 12 "N"
- 00:10 Cyklistika - Okolo Slovenska 2024 (4)
- 01:40 Návraty 2024
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (17)
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Volejbal - Liga národov 2024
- 06:50 Cyklistika - Tour de France 2024 (1)
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Špeciál s Ilievom
- 02:45 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1964
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Paralympijský špeciál
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Tajomstvá Slovenska
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 17:00 Počesku (Moravský kras)
- 17:10 Na plovárně s Jiřím Hrdinou
- 17:40 Tajemství skrytá v písku (4)
- 20:00 Vůz plný zlata
- 21:45 Sherlock Holmes (Znamení čtyř)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Týden v kultuře
- 07:31 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Po laně nahoru i dolů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Festivalové vteřiny 2024
- 19:59 Francouzi volí nový parlament
- 22:00 Zprávy
- 22:28 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 Příběh velké lásky - Václav Vydra a Jana Boušková
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Roman Vojtek
- 08:35 Klenot.TV
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Jiří a Andrea Bartoškovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Tajemství Pierce Brosnana
- 20:50 Tajemství Salmy Hayek
- 21:20 Kurňa, co to je?
- 02:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudce Alexandr
- 15:15 Soudkyně Barbara
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (15)
- 22:05 El Chapo II (11)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:00 Sedm nejrychlejších (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: Toyota Celica (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (57)
- 02:45 Drag Race: BMW M Festival (58)
- 03:15 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:15 Blochovy rozbory (61)
- 04:35 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (62)
- 04:45 Milujeme auta (63)
- 05:15 Rychlé kolo: Audi S3 (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 08:00 Přednost v jízdě: Kia EV9 (7)
- 08:15 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (8)
- 08:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (9)
- 08:40 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (10)
- 08:45 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (11)
- 09:00 Sedm nejrychlejších (12)
- 09:15 Garáž 21 (13)
- 09:45 Poklady v garáži (14)
- 18:30 Přednost v jízdě: Kia EV9 (34)
- 18:45 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (35)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (36)
- 19:10 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (37)
- 19:15 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (38)
- 19:30 Zprávy (39)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (40)
- 19:50 Garáž 21 (41)
- 00:00 On Tour (Ruta del Altiplano)
- 00:27 Vista Point (Cuba)
- 00:54 Planet Terra (The Jacobite)
- 01:00 Travel Stories (Gyarong Valley)
- 01:11 Global Treasures (Spissky hrad)
- 01:22 Esovision (Desert Oasis)
- 01:50 Global Treasures (Xumifushou Miao)
- 02:00 Vista Point (Vancouver)
- 02:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 02:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 03:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 03:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 03:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 03:50 Global Treasures (Harar)
- 04:00 Vista Point (Ticino)
- 04:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 04:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 04:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 04:54 Planet Terra (Sirmione)
- 05:00 Vista Point (Berlin)
- 05:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 05:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 05:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 05:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 06:00 7 Days (Alto Adige)
- 06:53 Planet Terra (Aksum)
- 07:00 Vista Point (Mandalay)
- 07:27 Global Treasures (Jaipur)
- 07:38 Planet Terra (Kashan)
- 07:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 07:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 10:00 Terra Mystica (Angkor)
- 10:28 Global Treasures (Knossos)
- 10:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 10:50 Global Treasures (Kyoto)
- 11:00 Vista Point (Quito)
- 11:27 On Tour (Hurtigruten)
- 11:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 14:00 7 Days (Java)
- 14:53 Planet Terra (Toledo)
- 15:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 15:29 Vista Point (Marseille)
- 15:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 18:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 18:27 Vista Point (Lapland)
- 18:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 19:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 19:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 20:00 Vista Point (Denver)
- 20:27 Global Treasures (Geghard)
- 20:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 20:43 Global Treasures (Karnak)
- 20:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 21:00 Vista Point (Tallinn)
- 21:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 21:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 22:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 22:27 Vista Point (Casablanca)
- 22:54 Planet Terra (Ibiza)
- 23:00 Nature Wonders (Acadia)
- 23:11 Global Treasures (Kailash)
- 23:22 Vista Point (Lisboa)
- 23:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 00:40 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 VESELE Z POSTELE
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:00 COUNTRY OKÉNKO
- 09:25 ŠLÁGR STUDIO
- 11:05 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:05 MOJE ŘEMESLO
- 14:30 LÉTO S MUZIKOU
- 16:30 HARMONIKY
- 17:00 KÁVIČKA S KOLLÁROVCAMI
- 18:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 18:55 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:00 VŠECHNO NEJLEPŠÍ
- 20:20 ŠLÁGR KLUB NA CESTÁCH
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:47 TELESHOPPING
- 12:02 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:23 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HARMONIKY
- 09:05 POP ZÁBAVA
- 09:45 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 11:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:10 CHVILKA S COUNTRY
- 12:40 HARMONIKY
- 13:20 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:35 ČAS NA DECHOVKU
- 16:50 TELESHOPPING
- 17:05 BLACK BAND
- 17:30 POP ZÁBAVA
- 18:00 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 19:35 COUNTRY
- 20:15 LEGENDY ŠLÁGRU
- 20:40 COUNTRY
- 21:25 HARMONIKY
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Semja na ura!
- 00:40 Drakoshija
- 01:35 DinoSiti
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Mashiny skazki
- 04:00 Oranzhevaja korova
- 04:55 Carevny
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Luntik
- 07:30 KOShEChKI-SOBAChKI
- 09:00 Tri kota
- 10:40 Sonja i Ljonja
- 12:00 Fiksiki. Dajj pjat!
- 13:10 Malyshariki idut v detskijj sad
- 14:35 Um i Khrum
- 15:30 Tikabo
- 16:20 Eralash
- 17:25 Smeshariki. Novye prikljuchenija
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Turbozavry
- 21:30 Gerojjchiki
- 22:50 Eralash
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Coffee & TV
- 12:00 Hot.now
- 13:00 Countdown Deluxe
- 15:00 Teufel Top Ten
- 15:51 Hits Only
- 17:00 Update Deluxe
- 18:00 Hits Only
- 19:00 New Arrivals
- 20:00 Chefsessel
- 22:00 Top 25