Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Katolícka Austrália
- 02:20 Svätá zem - chrám nádeje
- 02:45 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Večer z nádvoria
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Gréckokatolícky magazín
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:45 Brat František
- 09:15 Rozprávočka
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Honduras: Skôr, než odídu
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Ruka v ruke
- 13:15 Vyvolení
- 14:35 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 17:05 Tvorivo
- 17:30 LUXáreň
- 18:05 TV LUX deťom
- 18:30 Ichtis - antivírus pre deti
- 18:40 Rozprávočka
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Uzdravujúca rieka
- 22:20 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 06:05 Na pořadu rodina
- 07:05 Don Rua - nástupce
- 07:30 Z kraje pod Buchlovem
- 08:30 Sedmihlásky
- 08:35 Ovečky
- 08:50 Bratr oheň: Mocný sultán
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Můj chrám
- 10:00 Tajemná radost, Matka Rosa Vůjtěchová
- 11:15 Hovory z Rekovic
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Angelus Domini
- 12:05 Duchovní menu
- 13:20 Pod lampou
- 16:00 Haná úrodná a neznámá
- 17:35 Práce jako na kostele
- 18:00 Slovo na neděli
- 18:20 První křesťané
- 18:50 V souvislostech
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Setkání
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen II (4)
- 21:10 Outdoor Films
- 22:45 Mučen pro Krista
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (40)
- 00:10 Kikoriki (6)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (38)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (5)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:20 Monchhichi II (51)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:20 Malý medvedík (5)
- 04:45 Ruby z dúhy (22)
- 05:10 Bob staviteľ (7)
- 05:25 Ocko hrdina (13)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (48)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (37)
- 06:30 Ocko hrdina (14)
- 06:35 Zábavné zvieratká (9)
- 06:45 Bob staviteľ (8)
- 06:55 Ovečka Shaun II (24)
- 07:00 Maličké príšerky (14)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:30 Flopy (100)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (13)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (48)
- 09:15 Slnečný Rej (5)
- 09:25 Esá z pralesa (38)
- 09:35 Veselé zajačiky II (24)
- 09:40 Ruby z dúhy (22)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 10:20 Bob staviteľ (9)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (15)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:10 Monchhichi II (51)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (9)
- 11:25 Malý medvedík (5)
- 11:50 Dumper a Skoop IV (5)
- 12:00 Eggy Pops II (10)
- 12:05 Maličké príšerky (16)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (2)
- 12:15 Ovečka Shaun II (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (31)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy (23)
- 13:15 Myšiak Anatole (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (2)
- 13:45 Veselé zajačiky II (25)
- 13:50 Panda a Krash (19)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (49)
- 14:40 Maličké príšerky (17)
- 14:45 Máša a medveď (21)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (39)
- 15:35 Ghost patrol
- 17:05 Bob staviteľ (7)
- 17:15 Zábavné zvieratká (10)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (24)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun II (26)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (8)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (22)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (40)
- 20:15 Bob staviteľ (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (52)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (24)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (37)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (32)
- 23:45 Veselé zajačiky II (26)
- 23:50 Duda a Dada (25)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Drahomír Piok
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Veneto Open 2024
- 15:00 Veneto Open 2024
- 19:30 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Sci Aps 200
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 HyVee Perks 250
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Japonsko - Panama
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 ME v zápasení
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME v karate
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Góly - body - sekundy
- 01:35 Počasie
- 01:45 Ordinácia s výhľadom na more (Osamelý plavec)
- 03:10 Don Matteo (Bezpečná vzdialenosť)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:15 Počasie
- 05:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom maškrtili na maku)
- 05:30 Jakub a Flip
- 05:40 Príbeh rieky Poprad (8)
- 06:00 Zázračný ateliér
- 06:25 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:50 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:10 Zberateľ zvukov (Naspäť v divočine)
- 07:15 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Čarodejníkov klobúk)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Banánový ošiaľ)
- 07:55 Čudná príroda
- 08:05 Čo budeme robiť
- 08:20 Superveda
- 08:30 Duel Junior
- 08:55 NAJpátrači
- 09:10 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:25 Hoodie II
- 09:35 Hoodie II
- 10:00 Nebíčko v papuľke
- 10:35 Toskánska vášeň II (12)
- 12:05 Toskánska vášeň II (13)
- 13:40 Záhady tela
- 16:00 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Nikaragua)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:55 Studniarova dcéra
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Ľubica)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Medzibodrožie a Tokaj v Košickom kraji)
- 09:20 History
- 09:25 Noc v archíve
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:25 Naši synovia (Klement)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:10 Na príjme (3)
- 23:00 Na príjme (4)
- 23:55 Bolo nás jedenásť (1)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Experiment: Zdravie zo Slnka
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:55 Správy RTVS „N“
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (2)
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 04:10 Správy RTVS „N“
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 05:10 Správy RTVS „N“
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 Správy RTVS „N“
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 07:10 Atletika - ME 2024 - Rím (6)
- 14:00 Tipos Iná liga
- 14:25 Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy
- 15:15 Návraty 2024
- 15:25 Volejbal - Liga národov 2024
- 18:20 Slovensko: Krajina športu
- 18:30 Návraty 2024
- 18:35 Volejbal - Liga národov 2024
- 22:05 Volejbal - Liga národov 2024
- 23:35 Góly–body–sekundy
- 23:50 Futbal - Copa América 2024 (3)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Kuchaři a trampové
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Konkurs
- 08:05 Chytrý synek
- 08:15 Švec Janek v pohádkové zemi
- 09:10 Úsměvy Dušana Kleina
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (4)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání
- 13:55 Pastýřská pohádka
- 14:45 Zlatá panna
- 15:50 Příkopy (2)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Michal David - žít tak, jak se má
- 00:40 Konec války v barvě (5)
- 01:25 Zázraky lidského génia (Silnice, které změnily svět)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Do Rudického propadání
- 03:05 Na moll
- 03:30 To mě baví
- 03:55 Historie.cs
- 08:40 Cyklotoulky
- 08:50 Po stopách draka
- 09:25 Charakter: sportovec
- 10:20 Letecké katastrofy (Trasa smrti nad Ukrajinou)
- 11:05 Auto moto svět
- 11:30 Auto moto test
- 11:45 Dokonalí mořští predátoři (2)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Půvab rakouských hor (4)
- 13:50 Vikingové
- 20:00 Útěk na Athénu
- 22:05 Okno z ložnice
- 23:55 Špion v FBI
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:31 Týden v politice
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 Fokus Václava Moravce
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Pozor! Vlak)
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 Příběh velké lásky - Miro a Kateřina Žbirkovi
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jiřina Bohdalová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (1)
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Pavol Habera a Daniela Peštová
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (12)
- 22:10 El Chapo II (8)
- 23:10 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:50 Klenot.TV
- 13:00 Live Teleshopping
- 16:25 Nikdo není perfektní
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Jak to dopadlo!?
- 00:05 AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (47)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi A1 MTM (48)
- 01:15 Rychlé kolo: Mercedes A45 AMG (49)
- 01:40 Zprávy (50)
- 01:45 Rychlé kolo: Suzuki Swift Sport (51)
- 02:15 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (52)
- 03:15 Icon - návrat do budoucnosti (53)
- 03:45 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (54)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (55)
- 04:10 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (56)
- 04:25 Zprávy (57)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (58)
- 04:45 Garáž 21 (59)
- 05:15 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (1)
- 05:45 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (2)
- 06:15 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:10 Blochovy rozbory (5)
- 07:40 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (6)
- 07:45 Milujeme auta (7)
- 12:15 Icon - návrat do budoucnosti (15)
- 12:45 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (16)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (17)
- 13:10 Test automobilu: Renault Kangoo (18)
- 13:15 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (19)
- 13:30 Zprávy (20)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (21)
- 13:50 Garáž 21 (22)