Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 vKontexte
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Krížové výpravy
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Eucharistické zázraky
- 08:45 Ukrajina - svedectvo viery
- 09:25 Hudobné pódium
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Zbrane a ružence
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zbllízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Na ceste v rodine
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Pod javiskom
- 23:00 Eucharistické zázraky
- 23:10 Láska a rodičovstvo
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Kmochův Kolín 2019
- 07:25 Island - Odraz Stvořitele
- 07:55 Výpravy do divočiny
- 11:05 Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 První křesťané
- 13:20 Grófská obec Gbeľany
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Blahořečení Tita Zemana
- 15:00 Noční univerzita
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Setkání
- 18:20 V pohorách po horách
- 18:30 Marien na Mohelnickém dostavníku
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Lidé z cest
- 21:05 Můj chrám
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Noemova pošta
- 23:05 Tiché hrozby - Zemětřesné roje
- 23:35 Artbitr - Kulturní magazín (90)
- 23:50 Když bolí duše
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (9)
- 00:10 Kikoriki (27)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (16)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (51)
- 01:10 Esá z pralesa (23)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (22)
- 01:35 Volám sa Caillou V (7)
- 02:00 Dumper a Skoop II (1)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi II (37)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 04:20 Malý medvedík (39)
- 04:45 Ruby z dúhy (6)
- 05:10 Bob staviteľ II (16)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (27)
- 05:55 Máša a medveď (91)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (22)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (17)
- 06:40 Veselé zajačiky V (14)
- 06:45 Ovečka Shaun (39)
- 06:55 Eggy Pops (12)
- 07:00 Maličké príšerky II (4)
- 07:05 Flopy (114)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (25)
- 07:25 Koyaa (10)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (7)
- 07:55 Drobčekovia (8)
- 08:10 Máša a medveď (92)
- 08:20 Veselé zajačiky V (15)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (26)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (28)
- 09:15 Slnečný Rej (21)
- 09:25 Esá z pralesa (23)
- 09:35 Veselé zajačiky V (16)
- 09:40 Ruby z dúhy (6)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 10:20 Bob staviteľ II (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (23)
- 10:55 Zvedavkovci (23)
- 11:10 Monchhichi II (37)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (4)
- 11:25 Malý medvedík (39)
- 11:50 Panda a Kiwi (49)
- 11:55 Ovečka Shaun (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (7)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (21)
- 12:30 Polly Pocket (13)
- 12:35 Flopy (114)
- 12:50 Ruby z dúhy (7)
- 13:15 Myšiak Anatole (21)
- 13:40 Malý silák Bheem (28)
- 13:45 Veselé zajačiky V (17)
- 13:50 Panda a Krash (15)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (52)
- 14:40 Maličké príšerky II (5)
- 14:45 Máša a medveď (93)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (39)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 15:20 Esá z pralesa (24)
- 15:35 Ohrozené druhy (25)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (13)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 16:25 Bob staviteľ II (18)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (1)
- 16:45 Monchhichi II (38)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (29)
- 17:05 Ovečka Shaun II (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (9)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (11)
- 17:35 Ruby z dúhy (8)
- 18:00 Volám sa Caillou V (8)
- 18:25 Drobčekovia II (1)
- 18:40 Ovečka Shaun II (2)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky II (6)
- 19:15 Zvedavkovci (24)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (94)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (19)
- 20:05 Esá z pralesa (25)
- 20:15 Bob staviteľ II (19)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (2)
- 20:40 Slnečný Rej (22)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (40)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (22)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi II (39)
- 22:15 Myšiak Anatole (22)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (12)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (14)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (22)
- 23:45 Veselé zajačiky V (18)
- 23:50 Malý silák Bheem (29)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Drahomír Piok
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Grand Est Open 88
- 14:00 Grand Est Open 88
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 The Loop 110
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 01:15 Grand restaurant pána Septima
- 02:40 Správy RTVS "N"
- 03:30 Počasie
- 03:40 Toni - pôrodný asistent (Veľmi tehotná)
- 05:10 Správy RTVS "N"
- 06:00 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 06:30 Gastromap
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:35 Nekonečná nevystupovať
- 10:05 Candice Renoirová II (Deti hovoria pravdu)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (5)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Kamerová mama)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - mesto Ourzazat)
- 17:00 Detektívi zo severu VIII (Najlepší priatelia)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta do lesa
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:50 Od prameňa - Český
- 09:20 Žiarlivosť
- 10:25 Vráťte mi školné
- 11:00 Spadla z oblakov (Banket)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Bylinky do kúpeľa)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Niečo s koreňmi)
- 14:15 KIWAK tatranský
- 15:05 Slováci dolu hlavou
- 16:00 Ako to funguje (14)
- 16:25 Fetiše socializmu (Vyšumené atrapy)
- 17:00 Anjeli strážni Sharleen Spiteri
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Sťahovavý medvedík)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 23:30 Klezmerstory
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Včera, dnes a bratislavské pondelky
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:40 Cez lupu
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Téma :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Tajomstvá skryté v genóme
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:35 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 02:20 Športové stavby Slovenska
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 02:55 Návraty 2024
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 23:25 Góly–body–sekundy
- 23:35 Atény 2004 - Hry sa vrátili domov
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:20 Saša
- 03:10 Na forbíně TM
- 03:55 Koptashow
- 04:25 Kaskadérem v kuchyni
- 04:50 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 05:20 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po jižním Togu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Přátelství nade vše)
- 09:50 Doktor Martin 2 (9)
- 14:15 Všechnopárty
- 15:10 Nemocnice na kraji města (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (2)
- 21:05 Neviditelní (3)
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:00 Trpaslík (3)
- 22:45 Sisi (6)
- 23:40 Angličanka (2)
- 00:05 Paparazzi, lovci senzací
- 01:00 Kruk (4)
- 01:55 Čaj pro třetího
- 02:25 Street Church
- 02:50 Popcorn
- 03:20 Věra Haluzová a Luhačovické Zálesí
- 03:45 Oral jsem, oral
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Na moll...
- 05:05 Zázračné studánky (V kraji menhirů a kolébky našich dějin)
- 05:30 Žiješ jenom 2x (11)
- 06:00 Kam k nám (1)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Florida)
- 07:40 Divocí a unikátní
- 16:30 Svět zvířat (Mořští savci)
- 17:20 Evropa z výšky (Francie)
- 20:00 Černá vdova
- 21:45 Red
- 23:35 Lantana
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:00 Naše zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (6)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství Heleny Růžičkové
- 20:50 Tajemství Waldemara Matušky
- 21:45 Poklad z půdy
- 22:50 Cyranův ostrov (6)
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 02:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Vepřová panenka v palačince)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Rodinná firma
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:10 Nebezpečné vztahy
- 00:05 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (51)
- 00:15 Milujeme auta (52)
- 00:45 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (53)
- 01:35 Automobilové závody: Jen dětská hra? (54)
- 02:05 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (55)
- 02:15 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (56)
- 02:45 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (57)
- 03:15 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (58)
- 03:40 Moove - mobilita zítřka (59)
- 04:10 Blochovy rozbory (60)
- 04:35 Blochovy rozbory (61)
- 05:00 Přednost v jízdě: Smart #3 (62)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:40 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Ford 17 M RS (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (5)
- 07:10 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (6)
- 07:40 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 09:00 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (9)
- 09:10 Milujeme auta (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (12)
- 12:15 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (17)
- 12:40 Zprávy (18)
- 12:45 Moove - mobilita zítřka (19)
- 13:15 Blochovy rozbory (20)
- 13:40 Blochovy rozbory (21)
- 14:05 Přednost v jízdě: Smart #3 (22)
- 14:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (23)
- 14:40 Test automobilu: Aiways U6 Prime (24)
- 14:45 Přednost v jízdě: DS 7 (25)
- 15:00 Zprávy (26)
- 15:05 Sedm nejrychlejších (27)
- 15:15 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (28)
- 15:20 Garáž 21 (29)
- 15:45 Poklady v garáži (30)