Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 19:55 Nový zákon
- 20:20 Taizé
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Fungujúca a stabilná rodina
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:15 Libanon – Světlo v chaosu
- 00:45 Vietnam
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (13)
- 07:05 Otazníky kolem starých klášterů
- 08:15 Věrní kysuckým tradicím
- 08:35 Terra Santa News
- 09:05 Turiec, region magických vod
- 09:30 Zahrada písničkářů
- 09:55 Noemova pošta
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Můj chrám
- 12:30 Zpívá celá dědina
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Grotesky Harolda Lloyda
- 15:50 Tasovický Mojžíš
- 18:05 Sedmihlásky
- 18:10 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:20 Cirkus Noeland (9)
- 18:45 Ve službě Šuárů
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:40 V pohorách po horách
- 21:50 Za obzorem
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Drahomír Piok
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 The Loop 110
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:00 Ostrov Hajaju (12)
- 00:10 Kikoriki (30)
- 00:20 Flopy (106)
- 00:35 Šmolkovia (19)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (5)
- 01:10 Esá z pralesa (32)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 01:35 Volám sa Caillou V (13)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:15 Panda a Krash (18)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (6)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 04:20 Malý medvedík (3)
- 04:45 Ruby z dúhy (15)
- 05:10 Bob staviteľ II (28)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (103)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (31)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (20)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (3)
- 06:45 Ovečka Shaun II (11)
- 06:55 Eggy Pops II (3)
- 07:00 Maličké príšerky II (13)
- 07:05 Flopy (108)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (28)
- 07:25 Koyaa (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (10)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (104)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (4)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (11)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (9)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (37)
- 09:15 Slnečný Rej (2)
- 09:25 Esá z pralesa (32)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (5)
- 09:40 Ruby z dúhy (15)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (29)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (26)
- 10:55 Zvedavkovci (32)
- 11:10 Monchhichi II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (7)
- 11:25 Malý medvedík (3)
- 11:50 Panda a Kiwi (52)
- 11:55 Ovečka Shaun II (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (13)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (27)
- 12:30 Polly Pocket (16)
- 12:35 Flopy (109)
- 12:50 Ruby z dúhy (16)
- 13:15 Myšiak Anatole (1)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (6)
- 13:50 Panda a Krash (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (6)
- 14:40 Maličké príšerky II (14)
- 14:45 Máša a medveď (1)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (45)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 15:20 Esá z pralesa (33)
- 15:35 Ohrozené druhy (2)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (18)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 16:25 Bob staviteľ II (30)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (10)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (38)
- 17:05 Ovečka Shaun II (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (12)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (17)
- 17:35 Ruby z dúhy (17)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun II (14)
- 18:50 Flopy (110)
- 19:10 Maličké príšerky II (15)
- 19:15 Zvedavkovci (33)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (2)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 20:05 Esá z pralesa (34)
- 20:15 Bob staviteľ II (31)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (11)
- 20:40 Slnečný Rej (3)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (46)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (2)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (18)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (19)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (6)
- 23:35 Mášine rozprávky (6)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (28)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (7)
- 23:50 Malý silák Bheem (35)
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (2)
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Majlo)
- 05:20 Capri (7)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Ľahko prišlo, ľahko odišlo)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (8)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - cestovný ruch v horách)
- 16:50 Destinácie (Panama - gigantický prieplav)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Pokrvné zväzky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Túžba)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (3)
- 23:45 Columbo (Sprisahanci)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Teta na zjedenie
- 10:25 Ako si Grétka trochu zdriemla
- 11:00 Spadla z oblakov (Záhadný cudzinec)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:45 Tip a Tap
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Žihľava)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Veľká milosť)
- 16:05 Ako to funguje (17)
- 16:30 Fetiše socializmu (Útek na špicu hitparády)
- 17:05 Anjeli strážni speváčky Sandry
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:30 Svet :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je sex témou, ktorá patrí na verejnosť?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:55 Správy RTVS „N“
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (30)
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 04:10 Správy RTVS „N“
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 05:10 Správy RTVS „N“
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 Správy RTVS „N“
- 07:00 Cyklistika - Tour de France 2024 (11)
- 11:00 Cyklopotulky
- 11:10 Olympijský magazín
- 11:35 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 11:55 Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25 (1)
- 13:45 Koncoročné striháky
- 22:35 Zlato - striebro - bronz
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 23:10 Koncoročné striháky
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:15 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (2)
- 01:55 Na hranici tradic (Jak roztočit mlýnské kolo)
- 02:20 Zašlapané projekty (Kauza Tatraplan)
- 02:40 V zajetí železné opony (Náhradní život Františka Zahrádky)
- 02:55 Nové Zámky
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Babylon
- 04:05 Hvězdy nad Brnem
- 04:30 Valašský zvěřinec
- 05:00 Příběh krajiny luk
- 05:30 Volavčí kolonie
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Interhelpo - Historie jedné iluze
- 06:55 Povolání: královna (2)
- 07:40 Svět zvířat (Mořští savci)
- 10:45 Bazilika
- 11:40 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 16:15 Člověk a sobi karibu
- 17:10 Velký blondýn s černou botou
- 20:00 Je třeba zabít Sekala
- 21:55 Pramen života
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (9)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (3)
- 22:05 El Chapo III (3)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Krůtí prso v krustě)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Sladkokyselé kuře)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (50)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (51)
- 01:10 Blochovy rozbory (52)
- 01:35 Blochovy rozbory (53)
- 02:00 Přednost v jízdě: Smart #3 (54)
- 02:15 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (55)
- 02:35 Test automobilu: VW Golf PHEV (56)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (57)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (58)
- 03:10 Garáž 21 (59)
- 03:40 Zprávy (60)
- 03:45 Poklady v garáži (61)
- 04:15 Poklady v garáži (62)
- 04:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (63)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (64)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (4)
- 07:30 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (5)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (42)
- 22:25 Zprávy (43)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (44)
- 22:45 Garáž 21 (45)
- 23:15 Poklady v garáži (46)
- 23:45 Poklady v garáži (47)