Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Svätá Terézia z Ánd
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom (3)
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom (3)
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 22:00 Na ceste v rodine
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Zatloukal na víně
- 00:25 Expedice Kola
- 00:40 Svědectví života - Michal
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 08:10 Se salesiány na jihu Madagaskaru
- 08:35 Terra Santa News
- 09:05 Pražská Loreta
- 09:30 Kulatý stůl
- 10:55 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Krajina okolo Javořice
- 11:20 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:30 Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem
- 13:10 Příběhy psané životem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Artbitr - Kulturní magazín (64)
- 14:45 Střípky z ostravské archeologie
- 14:55 Když bolí duše
- 16:00 Jarmark
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Honduras – Předtím, než odejdou
- 18:45 Harfa Noemova
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:40 Za obzorem
- 22:15 Dobrodružství před kamerou
- 23:05 Cvrlikání (88)
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 MM Automotive
- 19:00 FC Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Mornar (MNE)
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 WACT Tour - Andujar
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (37)
- 00:20 Flopy (113)
- 00:35 Šmolkovia (26)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (19)
- 01:10 Esá z pralesa (1)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop III (3)
- 02:15 Panda a Krash (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (15)
- 03:20 Monchhichi (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 04:20 Malý medvedík (10)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ III (6)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada II (8)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (2)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (39)
- 06:55 Eggy Pops II (11)
- 07:00 Maličké príšerky (19)
- 07:05 Flopy (102)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (3)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (16)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (26)
- 08:20 Veselé zajačiky (9)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (4)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (5)
- 09:15 Slnečný Rej (16)
- 09:25 Esá z pralesa (1)
- 09:35 Veselé zajačiky (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 10:20 Bob staviteľ III (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (31)
- 10:55 Zvedavkovci II (3)
- 11:10 Monchhichi (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (4)
- 11:25 Malý medvedík (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (5)
- 11:55 Ovečka Shaun II (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (1)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (46)
- 13:45 Veselé zajačiky (11)
- 13:50 Panda a Krash (25)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (20)
- 14:40 Maličké príšerky (20)
- 14:45 Máša a medveď (27)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (16)
- 15:20 Esá z pralesa (2)
- 15:35 Ohrozené druhy (7)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (30)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 16:25 Bob staviteľ III (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (5)
- 16:45 Monchhichi (15)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (6)
- 17:05 Ovečka Shaun (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (29)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (2)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky II (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (4)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (28)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (3)
- 20:15 Bob staviteľ III (9)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (6)
- 20:40 Slnečný Rej (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (16)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (30)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (31)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (2)
- 23:45 Veselé zajačiky (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (47)
- 01:30 Správy „N“
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (3)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Max)
- 05:20 Capri (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Mlčať je zlato)
- 10:55 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (1)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zmŕtvychvstanie)
- 16:00 Správy
- 16:30 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus 2. časť)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Mladší brat)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Rodinné putá)
- 22:05 Rebelka z dobrej rodiny (4)
- 23:45 Julie Lescautová (1)
- 00:05 Trochu inak - hudobný špeciál (František Báleš Ansámbel)
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Nezabudni na mňa, Rita!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Rómsky magazín
- 08:35 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:30 Bez problémov
- 11:05 Spadla z oblakov (Rozlúčka)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Liečivá živica)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Žijeme svoj sen ...)
- 19:00 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 19:10 Rusty
- 19:15 Medvedík Pompon (Ako kvet)
- 19:25 Futbal: AS Trenčín - Galatasaray Istanbul
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Grilovanie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Ryby
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Vzácne druhy húb
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:10 ŠportMotor
- 00:25 Šport 2021
- 01:20 Športové nádeje
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 01:55 Správy RTVS „N“
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 10:55 Sila pohybu
- 11:20 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 12:15 Cyklopotulky
- 12:25 Atletika - Diamantová liga 2024
- 22:00 Zlato - striebro - bronz
- 22:30 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 22:45 Góly–body–sekundy
- 22:55 Šport 2021
- 23:55 Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25 (4)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Dalgliesh (Černá věž - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Na moll...
- 02:45 Před půlnocí
- 03:10 Liběna Rochová, oděvní designérka
- 03:25 Žijeme s vírou
- 04:25 Divnopis (Drštěkryje)
- 04:35 To mě baví
- 04:55 Sváteční slovo Vojtěcha Kodeta
- 05:00 Roubenka pro 21. století
- 05:30 Vzkaz Aloise Mikulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (3)
- 06:55 Povolání: královna (3)
- 07:40 Svět zvířat (Želvy)
- 12:35 České tajemno (3)
- 13:15 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 20:00 Bathory
- 22:25 Pravidla lži
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (14)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (5)
- 22:05 El Chapo III (5)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:20 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:10 Zprávy (47)
- 00:15 Rychlé kolo: BMW M5 (48)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (49)
- 01:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (50)
- 02:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (51)
- 02:35 Test automobilu: Kia XCeed (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:05 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (55)
- 03:10 Garáž 21 (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Poklady v garáži (58)
- 04:15 Poklady v garáži (59)
- 04:45 Zpětný chod: Ford Granada (60)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (61)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Výtlaková monstra (4)
- 07:30 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (5)
- 07:55 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (8)
- 09:10 Rychlé kolo: BMW M5 (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (11)
- 12:00 Zprávy (16)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (17)
- 12:15 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: Ford Granada (22)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (40)
- 22:25 Zprávy (41)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (42)
- 22:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (43)
- 22:45 Garáž 21 (44)
- 23:15 Poklady v garáži (45)
- 23:45 Poklady v garáži (46)