Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Nový zákon
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Nový zákon
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Zbrane a ružence
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Hudobné pódium
- 17:00 Svätá Terézia z Ánd
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom
- 20:30 Vo svetle pravdy
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:30 Ruženec z Fatimy
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Služebnice Boží Matka Vojtěcha
- 07:00 Janomamové v Brazílii
- 07:20 Labutí sen o duši
- 10:15 Lidé z cest
- 11:15 Velehrad v době nesvobody
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Vezmi a čti
- 12:25 Příběhy psané životem
- 13:15 Přehrada Kružberk 1957 - 2017
- 13:35 O kom, o čem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Klapka
- 15:45 Dospívání ve zpívání
- 16:25 Plody Medžugorje
- 17:00 Mše svatá z Konference Charis
- 18:10 Sedmihlásky
- 18:20 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:30 Historie a současnost Matice svatohostýnské
- 18:55 S chutí přes práh
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Cesta k pěstounství
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Sabina
- 21:55 Za obzorem
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Drahomír Piok
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Martin z Martina
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:00 Ostrov Hajaju (13)
- 00:10 Kikoriki (31)
- 00:20 Flopy (107)
- 00:35 Šmolkovia (20)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (7)
- 01:10 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (15)
- 02:00 Dumper a Skoop II (5)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 04:20 Malý medvedík (4)
- 04:45 Ruby z dúhy (18)
- 05:10 Bob staviteľ II (32)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (26)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (39)
- 05:55 Máša a medveď (3)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (34)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (1)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (15)
- 06:55 Eggy Pops II (4)
- 07:00 Maličké príšerky II (16)
- 07:05 Flopy (111)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (29)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (11)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (4)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (9)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (40)
- 09:15 Slnečný Rej (4)
- 09:25 Esá z pralesa (35)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (18)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 10:20 Bob staviteľ II (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (27)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:10 Monchhichi II (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (8)
- 11:25 Malý medvedík (4)
- 11:50 Panda a Kiwi (1)
- 11:55 Ovečka Shaun II (16)
- 12:00 Volám sa Caillou V (15)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:30 Polly Pocket (17)
- 12:35 Flopy (112)
- 12:50 Ruby z dúhy (19)
- 13:15 Myšiak Anatole (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (36)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (11)
- 13:50 Panda a Krash (19)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (8)
- 14:40 Maličké príšerky II (17)
- 14:45 Máša a medveď (5)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (47)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:35 Ohrozené druhy (3)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (20)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 16:25 Bob staviteľ II (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Ovečka Shaun II (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (20)
- 18:00 Volám sa Caillou V (16)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (18)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky II (18)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (6)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 20:05 Esá z pralesa (37)
- 20:15 Bob staviteľ II (35)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (5)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (48)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (51)
- 22:15 Myšiak Anatole (4)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (20)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (37)
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Vraždy v Heraulte
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Počasie
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (8)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Človek človeku vlkom)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (9)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Dve matky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - interiérový dizajn)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Krvavá stopa)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (San Francisco)
- 22:25 Zlatý chlapec
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Jen láska; Iba láska
- 10:30 Ja že mám strach?
- 10:55 Spadla z oblakov (Operácia púpava)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky zo záhrady)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Parťáci)
- 14:10 Posolstvá pre život
- 14:50 Žiť na ceste smrti
- 15:30 Anjel z Humenného
- 16:00 Ako to funguje (18)
- 16:25 Fetiše socializmu (Vrecká plné céčok)
- 17:00 Anjeli strážni anglickej speváčky Jamelie
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Domček z kompostu)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je umelá inteligencia hrozbou pre ľudstvo?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 04:05 Správy RTVS „N“
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Futbal - Copa América 2024 (30)
- 17:50 Storočie športu
- 18:00 Detail
- 18:30 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 19:20 Športové nádeje (1)
- 19:35 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 22:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 23:35 Góly–body–sekundy
- 23:50 Zlato - striebro - bronz
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Hody z ptačí perspektivy
- 05:00 Tam a zpátky do Písečné
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Paranoia)
- 06:50 Raport o Velké válce (Dva bratři proti Rakousku)
- 07:35 Hledám Dunaj
- 08:30 Divocí a unikátní
- 09:25 Bedekr (Lipsko)
- 09:50 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 10:15 John Wycliffe: jitřenka reformace
- 11:35 Vzkaz Václava Cílka
- 11:50 Čína na jazyku II (2)
- 14:35 Rekordní tunely
- 15:30 Tajemství skrytá v písku (5)
- 20:00 Melodie podzemí
- 21:50 Nebuďte policajta
- 23:30 Bílý palác
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Cyranův ostrov
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (Učitel tance)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:20 Cyranův ostrov (Učitel tance)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Švestkové knedlíky)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Pizza)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Láska na Novém Zélandu
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 00:45 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (50)
- 01:15 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (51)
- 01:45 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (52)
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 03:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 03:15 Milujeme auta (55)
- 03:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (56)
- 04:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (57)
- 05:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (58)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (1)
- 06:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (2)
- 06:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (3)
- 07:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (4)
- 07:25 Zprávy (5)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (6)
- 07:45 Garáž 21 (7)
- 18:00 Zprávy (30)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (31)
- 18:20 Garáž 21 (32)
- 18:45 Poklady v garáži (33)
- 19:15 Poklady v garáži (34)
- 19:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (35)