Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:30 Quo vadis
- 09:00 Svätá omša zo Spišskej Kapituly
- 11:50 Svedectvo
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:15 A teraz čo?
- 13:10 Svedectvo
- 15:35 Brat František
- 16:00 Rozprávočka
- 16:20 Možné nemožné
- 18:45 Svedectvo
- 20:40 Vatikánske múzeá
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 08:20 Bible v písku
- 09:20 Cvrlikání
- 10:30 Mše svatá
- 12:20 V souvislostech
- 13:20 Muzikanti, hrajte
- 18:05 Ovečky
- 18:50 Strýček Emu
- 19:05 V pohorách po horách
- 20:05 Plastový oceán
- 00:10 Kikoriki (50)
- 00:35 Šmolkovia (48)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (15)
- 01:10 Esá z pralesa (40)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 01:35 Volám sa Caillou V (9)
- 02:00 Dumper a Skoop II (5)
- 02:15 Panda a Krash (37)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (26)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (39)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ II (15)
- 05:55 Máša a medveď (73)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (19)
- 06:35 Zvedavkovci (34)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (24)
- 09:35 Sunny Bunnies V (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (29)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (10)
- 11:50 Mášine rozprávky (16)
- 11:55 Tina a Tony II (39)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (2)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (29)
- 13:45 Sunny Bunnies V (14)
- 14:15 Ohrozené druhy (11)
- 14:40 Medvedíkovo IV (19)
- 14:45 Máša a medveď (74)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 15:20 Esá z pralesa (41)
- 15:35 Jahôdka a jej kamaráti - film (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (21)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (7)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (75)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 20:05 Esá z pralesa (42)
- 20:15 Bob staviteľ II (16)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Dumper a Skoop II (6)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (12)
- 22:15 Malý medvedík (1)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (17)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (13)
- 23:45 Sunny Bunnies V (15)
- 00:30 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 15:30 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 19:00 Casa Pia AC - FC Porto
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Sporting CP - Vitória SC
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:15 Neskoro večer
- 04:15 Nebíčko v papuľke
- 04:45 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 06:20 Websterovci "N"
- 06:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 07:15 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:35 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Sir Edmund Hillary)
- 07:45 Údolie Muminovcov
- 08:20 Dokážeš to! (Ryuji - Vypočujte si moje rakugo)
- 08:35 Zázračný ateliér "N"
- 09:35 Autosalón
- 10:05 Pohľady zhora (Taliansko zhora 2)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 23:40 Priehrada
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 05:50 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:30 Encyklopédia slovenských obcí (Uličské Krivé)
- 06:40 Televíkend
- 07:10 Kapura
- 07:55 Živá panoráma
- 08:35 Farmárska revue
- 09:05 Herbárium (Breza)
- 09:15 Halali
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 22:00 Mesto bohov
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:10 Sobotné dialógy
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 00:00 Atletika - Diamantová liga 2024
- 02:00 Góly–body–sekundy
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 23:30 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Motoring
- 11:00 V politike
- 17:30 Showbiz
- 18:55 Šport
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 00:50 Bolkoviny
- 01:45 Sama doma
- 03:20 Banánové rybičky
- 03:50 Bydlení je hra
- 04:20 Pod pokličkou
- 04:40 Český Krumlov
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Metály a medaile)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Korálky
- 06:45 Neohrožený Mikeš
- 07:15 Jak zničit vlastní mužstvo
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček
- 13:55 Jak vyženit z pekla štěstí
- 16:05 Příbuzenstvo
- 17:30 Náves (3)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 00:30 Harry Palmer: Případ Ipcress (3)
- 01:15 Bratrství
- 02:50 Vigil (1)
- 03:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 04:15 Stopy, fakta, tajemství (Zajatci bílé smrti)
- 04:50 Před půlnocí
- 05:20 Na skládce
- 05:30 Příběhy železné opony (Krtci pod ostnatými dráty)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rozluštěné poklady (Podmořské Stonehenge)
- 06:45 Velké stroje zblízka (Supervzducholoď)
- 07:35 Zapomenuté příběhy 2. světové války (2)
- 16:15 V karavanu po Polsku (1)
- 16:40 Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2)
- 17:35 Anakonda – konec mýtu?
- 20:00 Útěk do bezpečí
- 21:35 Helimadoe
- 23:10 Rwanda, cena za úspěch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Studio ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:30 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Vendula Pizingerová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (3)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Terence Hilla
- 20:50 Tajemství Buda Spencera
- 21:25 Cyranův poloostrov (16)
- 22:00 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:05 Kurňa, co to je?
- 02:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 14:00 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:15 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:25 Soudkyně Barbara
- 22:30 Soudce Alexandr
- 23:35 Intim Night
- 00:40 Babica vs. Sapík
- 01:35 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:45 Nebezpečné vztahy live
- 01:15 Poklady v garáži (50)
- 07:35 Blochovy rozbory (6)
- 15:00 Blochovy rozbory (23)
- 18:05 Blochovy rozbory (30)